Ana Sayfa Arıza Arıza Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Arıza Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Arıza dizisinin yönetmeni, yapımcısı ve senaristi hakkında özet bilgiler sunmak istedik. Efsanevi bir ekip ile beraberiz!

O3 Turkey Medya, kısaca O3 Medya tarafından Show Tv ekranlarının Pazar Akşamını süsleyecek Arıza dizisi ile devam ediyoruz.

O3 Medya oldukça başarılı yapımlara imza atmış bir şirkettir. Bu yapmılar arasından birkaç tanesini sizlere hatırlatmak isterim.

Hakan: Muhafız Netflix dizisi, 7. Koğuştaki Mucize isimli efsane film, Sefirin Kızı dizisi ve İstanbullu Gelin dizisi yütürülmüş projeler arasında yer almakta.

Türkiye’de kendini kanıtlamış iyi bir yapım şirketi olarak karşımızda.

Yapımcılar olarak Cengiz Çağatay ve Erdal Bali bizlere eşlik ediyor. İki değerli isim bu zamana kadar birçok dizide ve filmde yer almıştır.

Örnek vermek gerekirse Cengiz Çağatay: Benim Tatlı Yalanım, İstanbullu Gelin ve Behzat Ç dizisini söyleyebiliriz.

Erdal Bali‘nin yapımcısı olduğu ilk dizi Arıza dizisi diyebiliriz. Çünkü önceleri birçok dizi ve filmde başka görevlerde yer almıştır.

Yönetmen koltuğunda bize eşlik eden isimler Recai Karagöz ve Levent Kar oldu. Çok değerli yönetmenler ile beraberiz. Yer aldıkları bazı projelere yer verelim.

Recai Karagöz daha önce yardımcı yönetmen olarak İstanbullu Gelin ve Arkadaşlar İyidir dizisinde yer almıştı. Piyasadaki ilk yönetmenliği Arıza dizisi olmaktadır.

Tozkoparan dizisinde yönetmenlik yapmış olan Levent Kar‘ın sıradaki yönetmenlik tecrübesi Arıza dizisi oldu.

Senaryo tarafında Ozan Aksungur, Cüneyt Aysan ve Oğuz Ayaz kalem tutan isimlerden oldu.

Ozan Aksungur‘un daha önce yazarı olarak yer aldığı projelerin arasında hepimizin bildiği Çukur dizisi bulunmakta. Burada 26 bölüm hikaye yazarlığı yaptı. Kurtlar Vadisi: Pusu dizisinde 100 bölüm yazar kadrosunda yer aldı.

Oldukça güzel senaryo yazarları ile birlikteyiz. Özellikle Arıza gibi yeraltı dünyası temalı bir dizi için biçilmiş kaftan olarak karşımızdalar.

Görünen o ki Pazar akşamları Show TV ekranlarında Arıza dizisi ile keyifli vakitler geçireceğiz. Türk halkının seveceğini düşünüyorum.

Şimdilik ekip ile ilgili vereceğimiz bilgiler bunlardı. Ben ekibi çok beğendim, siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz, yorum olarak paylaşmayı unutmayınız.

Bu arada Arıza dizisi tüm oyuncuları hakkında güzel bir liste görmek isterseniz bu yazımıza davetlisiniz: Arıza Tam Oyuncu Listesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz