Ana Sayfa Seksenler Seksenler Pastacı Sami Kimdir? Berat Yenilmez Dizileri, Eşi

Seksenler Pastacı Sami Kimdir? Berat Yenilmez Dizileri, Eşi

seksenler-pastaci-sami-kimdir-berat-yenilmez-dizileri-esi
Seksenler Pastacı Sami Kimdir?

Seksenler dizisinin leziz mi leziz pastalarının çıktığı Pastacı Sami kimdir? Karaktere can veren Berat Yenilmez dizileri, yaşı, eşi?

TRT 1 ekranlarının çok ama çok çok sevilen dizisi Seksenler ile devam ediyoruz. Ayrıca artık eskisi gibi değil, bazı yeni haberler ile gelmiş durumda. Hafta içi her gün haberlerden önce 50 dakika boyunca yayınlanacak.

Almış oldukları kararı güzel bir video ile anlatan Seksenler dizisi şimdi kadrosuna yeni isimleri de katarak devam ediyor. Ekşi elma gibi bir karakter ile devam ediyoruz. Pastacı Sami!

Minik bir not; Seksenler dizisinin kadrosuna yeni isimler geldi ve aynı zamanda bazı isimler ile anlaşılamadı, tüm oyuncuları görmek için bir göz gezdirmek isterseniz lütfen tıklayınız: Seksenler Tam Oyuncu Listesi [Güncel]

Seksenler Pastacı Sami Kimdir?

seksenler-pastaci-sami
Pastacı Sami

Aslında dünyanın en ama en iyi insanlarından biridir. Ancak durum kızını korumaya gelince biraz, pardon oldukça asi ve sinirli bir baba olup çıkıyor. Geçtiğimiz zaman boyunca, el bebek gül bebek büyüttüğü kızı Elvan, serseri mi serseri bir gence gönül kaptırmıştır.

Sami abi, mahallenin neşesidir. Kalbi iyi bir insandır. Şivesi oldukça ilgi çekici olması yanı sıra ailesine de çok düşkündür. Evden işe, işten eve prensibini iyi benimsemiştir. Dükkanda yaptığı ürünleri gerçekten özenerek yapıp, temizliğine dikkat eder.

Evine ekmek götürdüğü pastanesini çok sevmektedir. Elinden geldiğince düzeni yerinde tutmaktadır. Mahallenin gençlerine hitap ettiği gibi hemen herkese hitap eden bir ortam hazırlamıştır. Şahin dışında herhangi başka bir sorun yoktur. Ancak bu durum Şahin’in kötü bir insan olduğunu göstermez. Şahin’i sevmiyor değil Sami abi. Ancak Şahin de biraz tutarlı işlerle uğraşsa fena olmaz sanki?

Berat Yenilmez (Sami)

Berat Yenilmez

Yaşı: 49
Doğum Tarihi: 05/10/1970
Kilosu: 102 KG
Boyu: 184 CM
Göz Rengi: Mavi
Eşi-Sevgilisi: Seda Yenilmez, Eşi
Instagram Adresi: beratyenilmez

Seksenler yeni sezon oyuncuları arasında olup olmadığını direkt kontrol ettiğim karakterden birisi, onsuz pastane olmazdı sanırım.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Tiyatro bölümünde eğitimi almış ve şive üzerinde güzel bir yeteneği vardır. Genel olarak bu özelliği ile sevilir ve ön plana çıkar.

Şuan için toplamda 11 projede bulundu ve 1995 yılından bu yana aktif olarak dizilerde oynamakta, tabi sempatik tavırlı karakterleri canlandırdığı zaman onu daha çok seviyoruz, bence komedi alanına daha çok yönelmeli ve bu alanda kalmalı.

Berat Yenilmez Dizileri

  • Erkenci Kuş
  • Sevdanın Beçisi
  • Kara Bela
  • Kurban
  • Gurbet Kadını
  • Biz Size Aşık Olduk
  • Ruhsar
  • Böyle mi Olacaktı

Sevgili Sami abimiz hakkında sizler neler düşünüyorsunuz? Yorum yapmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz