Ana Sayfa Seksenler Seksenler Bekçi Bekir Kimdir? Hacı Ali Konuk Dizileri, Yaşı

Seksenler Bekçi Bekir Kimdir? Hacı Ali Konuk Dizileri, Yaşı

seksenler-bekci-bekir-kimdir-haci-ali-konuk-dizileri-yasi
Seksenler Bekçi Bekir Kimdir?

Seksenler dizisinin Erzurumlu bekçi kralı Bekir kimdir? Karaktere oyunculuğu ile hayat veren Hacı Ali Konuk dizileri, yaşı, eşi?

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Seksenler dizisi 50 dakikalık dolu dolu bölümleri ile tekrar yayınlanmaya başladı. Geçtiğimiz yıllarda müthiş bir izleyici kitlesi elde eden ekip, tekrar toplanmayı başardığı gibi artık hafta içi her gün ekranlarda. Hem de haberlerden hemen önce yayınlanacak. Oldukça güzel bir haber gibi geldi bana.

Dizinin sevilen bir kahramanı ile devam ediyoruz. Bekçiler kralı ve işini severek yapan, Erzurumlu bir dadaş Bekçi Bekir! Karakter hakkında bazı detaylar belirttikten sonra, bu karaktere oyunculuğu ile hayat veren Hacı Ali Konuk hakkında da bazı bilgiler paylaşacağız. Hacı Ali Konuk daha önce oynadığı diziler, yaşı, eşi ve instagram adresi gibi bilgiler.

Minik bir not, Seksenler dizisi yeni gelen oyuncular, giden oyuncular olmaya devam etmekte. Bu sebeple kadroya genel olarak liste şeklinde göz gezdirmek isterseniz lütfen tıklayınız: Seksenler Tam Oyuncu Kadrosu [Güncel]

Seksenler Bekçi Bekir Kimdir?

Mahallenin bekçi grevini yerine getiren Erzurumlu bir dadaştır. Mesleğini ciddi anlamda çok sevmektedir ve görevine layık olmaya çalışmaktadır. Üslerinden aldığı görevleri emir olarak kabul eder ve uygulamaya koyulur.

Bekçi Bekir samimidir. Pek öyle gençlerin bahsettiği şeylerden anlamaz. Yeni şeyleri çok çabuk kabullenemez. Kabullenmesi ve özümsemesi için zamana ihtiyacı olan bir karakterdir. Elinden geldiğince merakını gidermeye çalışır ancak bunu hiç alengirli yollar kullanmadan dümdüz halleder.

Mahallenin huzurlu yapısının bozulmasını hiç istememektedir. Çünkü mahalleyi çok sevmesinin üstüne mahalle de Bekçi Bekir’i çok sever. Bu durum Bekir’i çok mutlu eder ve mahalleyi huzurlu tutmayı kendine görev kabul eder.

Hacı Ali Konuk (Bekçi Bekir)

Hacı Ali Konuk

Yaşı: 50
Doğum Tarihi: 01/05/1969
Boyu: 1.68 m
Kilosu: 64 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Bilinmiyor.
Instagram Adresi: hacialikonuk

Erzurum’da dünyaya gelmiş dizimizin en sevilen karakterlerinden biridir. Seksenler oyuncu kadrosu içerisinde olmazsa olmaz bir diğer isim diyebilirim, yeni sezon içerisinde bu karakter olmasaydı diziye oldukça ön yargılı yaklaşabilirdim.

Üniversite’de ilk olarak Dişçi bölümünü okuyordu, fakat bitirmeden İlahiyat bölümüne geçiş yaparak bu bölümü bitirmiştir.

Belalı Baldız ile ekranlara merhaba dedi dersek yanlış olmaz, 9 yapımda yer aldı ama biz onu her zaman Erzurumlu bekçi olarak hatırlayacağız.

Hacı Ali Konuk Dizileri

  • Payitaht Abdülhamid
  • Arka Sokaklar
  • Belalı Baldız

Seksenler dizisinin sevilen kahramanı Bekir hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Yorum yapmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz