Ana Sayfa Seksenler Seksenler Gülden Kimdir? Ayşe Tolga Dizileri, Yaşı, Kilosu

Seksenler Gülden Kimdir? Ayşe Tolga Dizileri, Yaşı, Kilosu

Seksenler Gülden Kimdir?

Tecrübeli oyuncu Ayşe Tolga‘ın canlandırmış olduğu Seksenler Gülden kimdir sorusunun ayrıntılı cevabı ile karşınızdayız.

Dizinin yeni versiyonu yakında yayınlanacak, şuan için 7 Ekim 2019 tarihi belirlendi, tabi küçük değişiklikler olabilir. Birkaç haftaya kesinlikle ekranlarda göreceğiz.

Geçmiş yıllarda 6 yıla yakında TRT 1 ekranlarında yayınlanmıştır, bu kez de aynı başarıyı bekliyoruz. Çünkü, yayınlanacağı TRT 1 kanalında bu aralar biraz dizi sıkıntısı çekilmekte. Özellikle Diriliş Osman dizisini ATV’ye kaptırması ile birlikte yeni stratejiler belirleniyor.

Dizinin diğer oyuncuları hakkında merak ettikleriniz var ise Seksenler Oyuncu Kadrosu konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Seksenler Gülden Kimdir?

Çocuklarına kol kanat gereken iyi bir annedir. Yeri geldiğinde de güçlü bir kadındır, fakat kimi zaman Çağatay ve eşinin ayak oyunlarına katılır, bir nevi yaramazlıkta denilebilir.

Tabi pek çok ailede olduğu gibi bu gelinde görümcesi ve eltisi ile biraz didişir ama aile kendi içinde birbirine zarar vermez, yani bu didişmenin biraz dozu vardır.

Sonuç olarak, yaşını biraz almış ve evine güzelce bakan güzeller güzeli bir kadın vardır karşımızda. Bakalım ilerleyen bölümlerde bizleri neler bekliyor.

Ayşe Tolga Kimdir? Dizileri, Yaşı, Kilosu

Ayşe Tolga

Yaşı: 46
Doğum Tarihi: 09/06/1973
Kilosu: 55 KG
Boyu: 172 CM

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik bölümü mezunudur, fakat sağlık ve spor alanının pek çok programın yapımcılığını ve bazılarının da sunuculuğunu üstlenmiştir, yani asıl işi televizyondur.

Orta yaşlarda olan güzel oyuncu tecrübesi ile diziye farklı bir hava katacaktır. 10 projede yer aldı, bunlar çoğunlukla film ve programlardır, yine de karakter canlandırması iyi ve üstlendiği karakterleri de güzel bir şekilde canlandırmayı başarmıştır.

Ayşe Tolga Dizileri

  • Efsane
  • Çifte Bela
  • Aşkın Dağlarda Gezer
  • Ah Bir Zengin Olsam
  • Sehnaz Tango

Böylelikle Gülen kimdir konumuz burada son buldu, umarım karakter hakkında fikir edinmişsinizdir, bir sonraki makalede görüşmek üzere.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz