Ana Sayfa Haberler Ramo Yeni Bölüm Var Mı? Salı Günü Olacak Mı?

Ramo Yeni Bölüm Var Mı? Salı Günü Olacak Mı?

ramo-yeni-bolum-var-mi
Ramo Yeni Bölüm Var Mı?

31 Mart Salı günü Ramo dizisi yeni bölüm var mı? Dizinin izleyici kitlesi oldukça fazla ve bu soruya da cevap bekliyorlar.

Ülkemizde ve tüm Dünya’da etkisini gösteren Korona Virüs salgını sebebi ile neredeyse tüm setler bir süredir çalışmama kararı aldı. Bu duraksamaya sebep olarak sokağa çıkma yasağı olan ülkeler olduğu gibi kendi iradesi ile sete ara veren firmalar da bulunmakta. Ülkemizde birçok dizi seti geçtiğimiz günlerde en az 2 hafta olmak üzere set çalışmalarına ara verdi. Elbette bazı diziler halen daha yayınlanmaya devam etmektedir. Elinde stok bölümü olan diziler bu durum sebebi ile zarar görmeden yoluna devam edebilecek.

Ramo Yeni Bölüm Var Mı?

Salı akşamları Show TV ekranlarında görmeye alıştığımız ve büyük izleyici kitlesine sahip Ramo dizisi ne yazık ki ekran karşısında olamayacak. Diğer diziler gibi Ramo dizisi de set çalışmalarına en az 2 hafta ara verdi. Devam eden günlerde yeni bölümler hazırlanabilecek uygun ortam elde edilirse çekimlere devam edilecek. Ancak bilindiği kadarı ile en az 2 hafta ekranlarda Ramo dizisi yeni bölüm göremeyeceğiz.

Daha önce belirttiğimiz üzere bazı diziler elinde stok bölümlere sahip olduğu için yeni bölüm sunmaya devam edebilirken bazıları ise elinde stok bölümü olmasına rağmen yayınlamıyor. Bunun başlıca sebebi elbette reklam gelirleri inanılmaz düştüğü için yeni bölümü yayınlamaya uygun görmemeleridir. Gelecek zamanlarda uygun ortam oluşturulduğu vakit steril bir şekilde dizi çekimleri devam etme ihtimali vardır. Konu ile ilgili kesin bir açıklama olmadığını belirtelim ancak görünen o ki 2 hafta sonra çekimler için uygun ortam oluşur ise devam edebilirler.

Elbette en önemli hazine sağlıktır. Bu sebeple yeni bölümler eğer uygun ortam yoksa çekilmeye kalkışılmamalıdır bile. Duruma göre oyuncular ve yapımcılar konuyu oturup enine boyuna düşünmelidirler. Bildiğiniz üzere yalnızca oyuncular değil, arka tarafta devasa bir set çalışanı kadrosu vardır. Bu durumdan tüm set çalışanları etkilenecektir.

Ramo dizisi yeni bölüm var mı ile ilgili edindiğimiz bilgileri sunduk. Sizler de yorumlarda bulunarak fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Ramo salı günü yayınlanacak mı, tüm gelişmeler ışığında yeni bilgiler edindiğimiz takdirde sizlere diziturkiye.com adresinden sunmaya devam edeceğiz. Bizleri takip etmeye devam ediniz. Sağlıklı günler dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz