Ana Sayfa Netflix Netflix Kuş Uçuşu Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Netflix Kuş Uçuşu Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Kuş Uçuşu dizisi tüm oyuncuları, Kuş Uçuşu güncel oyuncu kadrosu hakkında güzel bir liste hazırladık. Kuş Uçuşu Yeni gelen oyuncular, Kuş Uçuşu giden oyuncular.

Ay Yapım tarafından hazırlanan Kuş Uçuşu dizisinde birçok yeni oyuncu dahil oldukça eklemeye devam ediyoruz. Genel anlamda dizi kadrosunda bulunan isimleri sunduk.

 

Kadro her güncellendiğinde bizler de listemizi güncel tutuyoruz. Tam listeyi görebilmek için websitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız.

 

Not: Dizi kadrosu için cast çalışmaları halen daha devam etmekte. Bu sebeple size sunum yapabilmek için bu yazıyı hazırladık. Henüz kadroda kesinleşen isim yer almadığını beliteyim. Ancak dizi konusu güncel ve doğru aşağıda rahatlıkla görebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Kuş Uçuşu dizisi ne zaman? Görünen o ki dizi 2021 yılında çıkabilir. Henüz kesinleşen bir tarih haberi yoktur.

Kuş Uçuşu dizisi hangi kanalda? Dizi, Netflix platformunda izleyici karşısında olacak.

 

Genel Bilgiler  
Tür:
Ülke:
Kanal: Netflix
İlk Bölüm Tarihi:

 

Kuş Uçuşu Oyuncu Kadrosu

Birce Atalay
Miray Daner
İbrahim Çelikkol

Ayrıntılar için isimlere tıklayınız.  
Cast devam etmektedir.

 

Kuş Uçuşu Konusu

X kuşağı yani, genel anlamda 1965 ile 1980 yılları arasında doğan kesim ile Y kuşağı yani, yine genel anlamda 1980 ile 2000 yılları arasında doğan kesimin birbiri ile etkileşimi söz konusu.

X kuşağı halen daha karar veren ve uygulayan durumda olmasına karşın. Gümbür gümbür gelen Y kuşağı söz sahibi olmaya çalışıyor. Yalnız bu söz hakkını X kuşağı gibi inanılmaz eforlar sarf ederek elde etmiyor.

 

Y kuşağının X kuşağına göre daha büyük avantajları var ve bunları da yine X kuşağına göre çok daha iyi kullanmakta. Teknoloji ve sosyal medya!

 

Erdemli ve çok çalışarak büyük başarılar elde edileceğini düşünen X kuşağı ile tepeden inme ve daha farklı çözümlerle en tepedeki koltuğa oturacağını düşünen Y kuşağı kapışmaktadır.

 

Kazanan kim olacak ve bizi neler bekliyor, birlikte göreceğiz.

 

Netflix Kuş Uçuşu Fragmanı

Henüz fragmanı veya tanıtım videosu yayınlanmamıştır. Resmi olarak yayınlandığı gibi burada sizlere sunacağız. Bizleri takip etmeye devam edin!

 

Bu arada dizinin yapımcısı, yönetmeni ve senaristi hakkında özet bilgi edinmek isterseniz tıklayabilirsiniz: Kuş Uçuşu Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

 

Kuş Uçuşu oyuncuları hakkında yorumlarınızı hepimizle paylaşabilirsiniz!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz