Ana Sayfa Netflix Kuş Uçuşu Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Kuş Uçuşu Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Kuş Uçuşu dizisinin yönetmeni, Kuş Uçuşu yapımcısı ve Kuş Uçuşu senaristi açıklandı! Dizi için görev alan yönetim kadrosunu sizlere tanıtmak istedik.

Kuş Uçuşu dizisi ile ilgili haberler geldikçe sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sıradaki haberimizde dizinin yönetim ekibinde geçen isimlere birlikte bakacağız.

 

Not: Yönetim kadrosuna eklenen isimler oldukça yazımızı güncel tutmaya devam edeceğiz. Bizleri ziyaret etmeyi unutmayınız. Yakın tarihte haber alacağımızı düşünüyoruz.

Not: Kuş Uçuşu hangi kanalda? Dizi, Netflix ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. Keyifli seyirler!

 

Kuş Uçuşu Yönetmeni

Kuş Uçuşu dizisi yönetmeni şu an için belli değildir. İsim belirlenir belirlenmez burada sizlere daha önce yaptığı işler ile birlikte sunacağız. Henüz çok yeni bir dizi. Anlayışınız için teşekkür ediyoruz.

 

Kuş Uçuşu Yapımcısı

Yapımcı firma Ay Yapım oldu. Dizi ve film dünyası Ay Yapım‘ı çok yakından tanımaktadır. Okuyucularımıza bu yapımcı firmanın bazı işlerini hatırlatıp devam edelim.

Çukur, Şahsiyet, Kara Para Aşk, Ezel, İçerde ve Aşk 101 dizisinin yapımcı şirketi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Şirket, Kuş Uçuşu dizisi için yapımcı olarak hangi şahısla çalışacak? Henüz belli değildir. Önümüzdeki yakın tarihte bir isim ile karşınıza çıkmaya hazır olacağız.

 

Kuş Uçuşu Senaristi

Senaryo tarafında Meriç Acemi kalem tutan isim oldu. Kendisi, özellikle dizi dünyasında çok sevilen bir yere sahiptir. Yer aldığı bazı projelere bakacak olursak, daha iyi anlayabiliriz.

Aşk 101, Erkenci Kuş, Ufak Tefek Cinayetler ve Kiralık Aşk gibi dizilerde tecrübesini ve performansını göstermiştir.

 

Sizce de başarılı bir yönetim kadrosuna sahip değiller mi? Bu konu hakkındaki fikirlerinizi hızlıca aşağıda belirtebilirsiniz.

Bu arada Kuş Uçuşu dizisi tüm oyuncuları hakkında güzel bir liste görmek isterseniz bu yazımıza davetlisiniz: Kuş Uçuşu Tam Oyuncu Listesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz