Ana Sayfa Netflix Netflix Kod Adı Kulüp Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Netflix Kod Adı Kulüp Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Kod Adı Kulüp dizisi tüm oyuncuları, Netflix Kod Adı Kulüp güncel oyuncu kadrosu hakkında müthiş bir liste hazırladık. Netflix Kod Adı Kulüp Yeni gelen oyuncular, Netflix Kod Adı Kulüp giden oyuncular.

O3 Medya tarafından hazırlanan Kod Adı Kulüp dizisinde birçok yeni oyuncu dahil oldu. Listemizde nadiren konuk oyunculara yer vermekteyiz. Genel anlamda dizi kadrosunda bulunan isimleri sunduk.

Kadro her güncellendiğinde bizler de listemizi güncel tutuyoruz. Tam listeyi görebilmek için websitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız.

 

Not: Dizi şu anda Kod Adı ile anılmakta. İsmi değişebilir veya ismi direk Kulüp de olabilir. Bu noktada sitemizi takip ederek efsane diziyi inceleyebilirsiniz.

Barış Arduç, Salih Bademci ve Gökçe Bahadır gibi isimleri bir araya getiren Kod Adı Kulüp dizisinin tüm oyuncuları gerçekten de çok güzel performans sergilemekte.

 

Kod Adı Kulüp dizisi ne zaman? Sorusuna derhal bir cevap verelim. Ne yazık ki şu anda dizinin ismi bile kod adı ile tabir edilmekte. Bu yüzden size kesin bir şey söylememiz mümkün değil.

 

Kod Adı Kulüp dizisi hangi kanalda? Dizi, Netflix platformunda izleyici karşısında olacak. Efsane kadrosu ile gümbür gümbür gelmekte.

 

Genel Bilgiler  
Tür: Dram
Ülke:
Kanal: Netflix
İlk Bölüm Tarihi:

 

Kod Adı Kulüp Oyuncu Kadrosu

 

Ayrıntılar için isimlere tıklayınız.  
Barış Arduç
Salih Bademci
Gökçe Bahadır

 

 

Kod Adı Kulüp Konusu

1955 İstanbul’unda geçen dizi çok ünlü bir gece kulübünde çalışan ve eski bir mahkum olan Matilda’nın hikayesine dayanıyor.

Hapisten çıkana kadar varlığından haberi olmayan kızı Raşel ise hayat mücadelesi vermekte.

Matilda ile Raşel’in birbiri arasındaki ilişkiyi ve sonrasında gece hayatının çalkantılı dünyasını ele alan dizi oldukça ilgi çekeceğe benziyor.

 

Kulübe gelene müşteriler için müthiş bir ortam sağlanırken, o ortamı o hale getiren çalışanlar için tam bir eziyet halini alıyor.

Çalışanların da kimi kimsesi yok. Herkes kendini bir başına hissetmektedir ve güvensiz durumdadırlar. Matilda bu ortama damga vuracaktır. İnsanları birbirine bağlayacak ve ortaya bir aile çıkaracaktır.

 

 

Netflix Kod Adı Kulüp Fragman

Henüz fragmanı veya tanıtım videosu yayınlanmamıştır. Resmi olarak yayınlandığı gibi burada sizlere sunacağız. Bizleri takip etmeye devam edin!

 

Bu arada dizinin yapımcısı, yönetmeni ve senaristi hakkında özet bilgi edinmek isterseniz tıklayabilirsiniz: Kod Adı Kulüp Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

 

Kod Adı Kulüp oyuncuları hakkında yorumlarınızı hepimizle paylaşabilirsiniz!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz