Ana Sayfa Netflix Kod Adı Kulüp Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Kod Adı Kulüp Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Kod Adı Kulüp dizisinin yönetmeni, yapımcısı ve senaristi açıklandı! Dizi için görev alan yönetim kadrosunu sizlere tanıtmak istedik.

Kod Adı Kulüp dizisi ile ilgili haberler geldikçe sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sıradaki haberimizde dizinin yönetim ekibinde geçen isimlere birlikte bakacağız.

Not: Kod Adı Kulüp hangi kanalda? Dizi, Netflix ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. Keyifli seyirler!

 

Kod Adı Kulüp Yönetmeni

Kulüp dizisinde şimdilik edindiğimiz bilgilere göre 2 adet yönetmen bulunmakta. Bunlar: Zeynep Günay Tan ve Seren Yüce oldu.

Zeynep Günay Tan daha önce 10 yapımda ve bunların hepsi de dizi olmak üzere yönetmen olarak çalışmış oldukça tecrübeli ve sevilen bir yönetmendir. Daha önce yer aldığı yakın tarih projelerinden örnek verelim.

 

İstanbullu Gelin, Arkadaşlar İyidir, Kayıp, Öyle Bir Geçer Zaman Ki ve Kurtlar Vadisi: Pusu gibi dizilerde yönetmen olarak yer almıştır.

Seren Yüce ismine bakmak gerekirse 2010 yılında senaristi ve yönetmeni kendisi olan Çoğunluk filmini yapmıştı. Ondan sonra da blutv‘de yayınlanan Masum dizisinde yönetmen olarak bulunmuştu.

 

2 değerli yönetmenin Kulüp dizisinde yer alması insanı heyecanlandırıyor. Çünkü özellikle Zeynep Günay Tan gibi tecrübeli bir yönetmenden kötü bir sonuç beklemiyoruz.

 

Kod Adı Kulüp Yapımcısı

Dizide yapımcı şirket O3 Medya olarak karşımızda. Ki kendilerini dizi ve film dünyası yakından tanımaktadır. Bazı okuyucularımıza şirketin imzasının bulunduğu birkaç proje hatırlatalım.

Arıza, Sefirin Kızı ve İstanbullu Gelin dizilerinde O3 Medya imzası yer almakta. Elbette nice projeleri bulunan şirket tecrübeli yapımcılar ile çalışmakta.

Yapımcılığını Saner Ayar ve Ayşe Durmaz yürütmekte. Bu iki isme birlikte bakıp derhal senaryo tarafına göz gezdirelim.

 

Saner Ayar daha önce Sefirin Kızı ve Ferhat ile Şirin dizisinde yer aldı. Ancak çok beğenilen 7. Koğuştaki Mucize filmini de söylemeden geçmeyelim. Yapımcı olarak başarılı bir çalışma yürütmüştür.

Ayşe Durmaz oldukça tecrübeli bir yapımcıdır. Kendisi daha önce bilinen 17 projede yapımcı olarak çalışmıştır. Bunlardan birkaç örnek verip bahsedelim.

Siyah Beyaz Aşk, Adı Efsane, Yalan Dünya, Ulan İstanbul ve Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizilerinde yapımcı olarak bulundu.

 

Kod Adı Kulüp Senaristi

Senaryo ekibi biraz kalabalık. İsimlere birlikte bakalım. Necati Şahin, Ayşin Akbulut, Serkan Yörük, Rana Denizer ve Bengü Üçüncü bulunmaktadır.

Necati Şahin daha önce Gönül İşleri ve Vatanım Sensin dizilerinde senarist olarak görev aldı.

Ayşin Akbulut daha önce bilinen 8 projede yazar kadrosuna dahil oldu. Bunlar arasında Atiye, Hakan: Muhafız, 1 Kadın 1 Erkek dizileri yer almakta.

Serkan Yörük ismini ise İstanbullu Gelin dizisinde senaryo ekibinde olması ile bilmekteyiz.

Rana Denizer, Kırık Kalpler Bankası filmi için bazı çalışmalarda bulundu diye bilmekteyiz. Hakkında detaylı bilgimiz yok.

Bengü Üçüncü‘yü pena ekibinden veya Flu Tv ekibinden hatırlayabilirsiniz. Kendisi daha önce bilindiği kadarı ile profesyonel senaryo ekibinde yer almamıştır. Hakkında detaylı bilgimiz yok.

 

Bir genelleme yapacak olursak, ciddi anlamda kalabalık ve iyi hazırlanmış bir ekip var karşımızda. Netflix platformuna efsane bir dizi sunma ihtimalleri var. Dizi ne kadar güzel ve ilgi çekici olursa Dünya geneline yayılması o kadar kolay olur.

Sizce de başarılı bir yönetim kadrosuna sahip değiller mi? Bu konu hakkındaki fikirlerinizi hızlıca aşağıda belirtebilirsiniz.

Bu arada Kod Adı Kulüp dizisi tüm oyuncuları hakkında güzel bir liste görmek isterseniz bu yazımıza davetlisiniz: Kod Adı Kulüp Tam Oyuncu Listesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz