Ana Sayfa Mucize Doktor Mucize Doktor Nazlı Asistan Cerrah Kimdir? Sinem Ünsal

Mucize Doktor Nazlı Asistan Cerrah Kimdir? Sinem Ünsal

mucize-doktor-nazli-asistan-cerrah-kimdir-sinem-unsal
Mucize Doktor Nazlı Asistan Cerrah Kimdir? Sinem Ünsal

Sinem Ünsal‘ın canlandıracağı Mucize Doktor Nazlı Asistan Cerrah kimdir? Nazlı nasıl bir karakterdir? Başrol karakteri Nazlı hakkında detaylar

Nazlı karakteri gerçekten Mucize Doktor dizisinin yapı taşlarından bir tanesidir. Bu başrol karakterini oynayacak isim ise belli oldu, Sinem Ünsal! Sinem geçtiğimiz zamanlarda birçok projede yer alarak adından söz ettirmeyi başarmıştı. Sinem hakkında kısa bir özet geçmeden önce birlikte Nazlı isimli Asistan Cerraha birlikte bakalım:

Mucize Doktor Nazlı Karakteri Kimdir? Karakter Özellikleri

Nazlı görüldüğü üzere sade bir güzelliğe sahip olmasının yanı sıra aynı zamanda zeki ve başarılı biridir. Nazlı dizi için kilit taşı görevindedir sebebi ise, Ali’nin Nazlı’yı seviyor olmasıdır. Ali bir türlü sevdiği Nazlı’ya aşkını ilan edemiyor ve birçok zorluk yaşıyor olmasına karşın içinde Nazlı’ya olan sevgisini beslemeye devam ediyor. Ali’nin Nazlıya ilgi duymasındaki önemli faktörlerden biri de Nazlı’nın iletişim yönüdür. Nazlı samimi ve iyi bir kızdır. Hastalarla ve Ali ile güzel bir iletişimi olan Nazlı karakteri çalışkan ve tertipli olması yönü ile de kendini göstermektedir. Hal böyle olunca Ali’nin de yaşadıkları göz önüne alındığı zaman Nazlı’dan etkilenmemesi oldukça zordur. Ancak belirtelim, tıp fakültesinde Ali herkesin önündedir, buna çalışkan karakterimiz Nazlı da dahil olmak üzere.

Sinem Ünsal Kimdir? Daha Önce Nerede Oynadı?

sinem-unsal-mucize-doktor-nazli
Sinem Ünsal

Nazlı karakterini canlandıracak olan Sinem Ünsal merak konusu oldu. İzleyici kitlesi Sinem’in daha önce hangi dizilerde oynadığını, boyunu kilosunu ve ilişkisini merak etti? Birlikte bakalım:

1993 İzmir doğumludur. Eskişehir Osman Gazi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi mezunudur. Özel kurslar yardımı ile tiyatro eğitimi alan Sinem daha sonrasında dizilerde aktif görev almaya başladı. Kadrosuna dahil olduğu bazı diziler şunlardır:

  • Çoban Yıldızı (Güneş)
  • Siyah Beyaz Aşk (Gülsüm)
  • Kızım (Sevgi)

Sinem‘in özet olarak yer aldığı projeleri sizlere sunduk. Lafı uzatmadan okuyucunun aradığı bilgiyi sunan diziturkiye.com sitesini takip etmeye devam edin!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz