Ana Sayfa Oyuncular Ramo Dizisi Pelin Kimdir? Cemre Baysel Dizileri, Boyu, Yaşı

Ramo Dizisi Pelin Kimdir? Cemre Baysel Dizileri, Boyu, Yaşı

Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Ramo dizisi pelin kimdir sorusu pek çok hayran tarafından soruluyor, Cemre Baysel hakkında bilgiler. Cemre Baysel yaşı, Cemre Baysel kilosu, Cemre Baysel nereli?, Cemre Baysel boyu

Güzel oyuncu henüz çok genç olmasına rağmen başrol olmayı başardı. Genç fakat 5 yıllık bir tecrübesi var, yani bu yükün altında kalkabilir. Dizinin konusu daha çok mahalle kavramını ön plana sürebilir, bakalım ilerleyen günlerde hangi gelişmeler olacak.

 

Ramo Dizisi Pelin Kimdir?

Şuanda kimi canlandırdığı bir merak konusu, fakat güzelliği ile ön plana çıkacağı kesin. Özellikle Çukur dizisine benzer bir yapı ile gelmesi bekleniyor.

 

Yani güçlü ve dik kafalı genç bir kadını canlandıracak diyebiliriz. Elbette başrol olduğu için pek çok beklenti var, fakat bir kadın başrol oyuncusu kim olabilir? Diyerek düşünmeliyiz, yani güçlü bir kadın olması ve diğer başrol ile aralarında bir aşk yaşanması neredeyse kesin. Daha kesin bilgiler geldikçe bu kısımı güncelleyeceğiz.

 

Cemre Baysel

 

Cemre Baysel Kimdir? Hangi Dizilerde Oynadı?

Boy: 166
Kilo: 53
Doğum tarihi: 5 Şubat 1999
Yaşı: 20

Güzel oyuncu henüz 15 yaşında iken oyunculuk deneyimi yaşadı, şuanda ise 20 yaşında ve azımsanmayacak kadar rol üstlendi.

 

Ege Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü öğrencisi ve halen aktif olarak öğrencilik yaşamakta. Yani oyunculuk eğitimi üniversite olarak almamış. Bu yüzden biraz endişe var, fakat şuana kadar üstlendiği rolleri gayet başarılı şekilde gerçekleştirdi.

  • Yeşil Deniz (Gonca) 2014
  • İsimsizler (Gülperi) 2017
  • Payitaht Abdülhamit (Firuze) 2017
  • Elimi Bırakma (Melis) 2018
  • Ramo (Pelin) 2019

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz