Ana Sayfa Oyuncular Maria ile Mustafa Mustafa Kimdir? Hilmi Cem İntepe Dizileri

Maria ile Mustafa Mustafa Kimdir? Hilmi Cem İntepe Dizileri

Yakışıklı oyuncu Maria ile Mustafa dizisinde Mustafa Candemir kimdir ve canlandıran Hilmi Cem İntepe eşi, dizileri, nereli ve yaşı.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz. İyi keyifler!

Maria ile MustafaMustafa Candemir Kimdir?

Canlandıran:Hilmi Cem İntepe
Yaşı:19 Mayıs 1992
Nereli:Muğla
Kilosu:75 KG
Boyu:1.78 m
Sevgilisi, Eşi

Candemir ailesinin varisidir. Aile oldukça güçl köklere sahiptir ve oldukça da varlıklıdır. Eğitimli, dürüst bir kişiliğe sahiptir. Bileğine güvenir ve cesaretlidir.

Bunun yanında yenilikçi ve çağdaş düşünen yapısı ile ailesini güçlendirip ön saflara doğru katılmasına yardımcı olacaktır.

Hayatı boyunca fedakarlıklar yapan azimli biridir. Bu nedenle ailesine bağlılığı çok fazladır. Ne var ki Maria ile karşılaşması ile kendi çekirdek ailesini kurma düşüncesi içinde cereyan etmiştir.

Bundan sonrasında nasıl bir hikaye ile karşılaşacak ve Maria ile aşkını koruyabilecek midir? Birlikte göreceğiz.

Hilmi Cem İntepe kimdir?

19 Mayıs 1992 Muğla doğumludur. Eğitimini Muğla üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu’nu başarı ile tamamlayarak elde etmiştir.

17 yaşından bu yana dans eğitimi almaktadır ve defalarca Salsa Türkiye Gençler şampiyonu olmuştur. Özellikle salsa alanında oldukça başarılıdır. Ekranlarda görülmeye başladığında yıllar 2013 yılını gösteriyordu. Bu yıllarda Survivor Gönüllüler takımında yer aldı ve 1. oldu.

Sonrasında Survivor All Star kadrosunda tekrar yarışarak 3. olmuştur. Azimli ve güçlü bir kişiliği vardır. Ardından sevilen oyuncu özel oyunculuk dersleri alarak oyuncu olmaya karar vermiştir.

İlk profesyonel oyunculuk tecrübesini Muhteşem Yüzyıl dizisinde Yavuz rolünü oynarak elde etmiştir. Burada 26 bölüm oynayarak kendini oldukça geliştirmiştir.

Ardından Çalıkuşu dizisinde 14 bölüm derken iyiden iyiye başarılı ve tecrübeli oyuncu haline gelmiştir. Ekranlar, Hilmi Cem İntepe‘yi görmek istemiştir.

Son zamanlarda Maria ile Mustafa dizisinde Mustafa Candemir rolü ile oldukça dikkat çekmektedir. Kendisine başarılar dileriz.

Hilmi Cem İntepe Dizileri

  • Ya İstiklal Ya Ölüm
  • Tek Yürek
  • Bodrum Masalı
  • Çalıkuşu
  • Muhteşem Yüzyıl

Diğer oyuncular için Maria ile Mustafa Oyuncuları konumuza gidebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz