Ana Sayfa Oyuncular Maria ile Mustafa Maria Kimdir? Jessica May Yaşı, Sevgilisi

Maria ile Mustafa Maria Kimdir? Jessica May Yaşı, Sevgilisi

Güzel oyuncu Maria ile Mustafa dizisinde Maria kimdir ve canlandıran Jessica May eşi, dizileri, nereli ve yaşı gibi bilgileri sunduk.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz. İyi keyifler!

Maria ile Mustafa Maria Kimdir?

Canlandıran:Jessica May Drociunas
Yaşı:5 Aralık 1993
Nereli:Brezilya, Paranacity
Kilosu:53 KG
Boyu:1.75 m
Sevgilisi, Eşi

Babası Türk ve annesi Kolombiyalıdır. Yaklaşık 7 yaşında Türkiye Kapadokya’dan ayrılmak zorunda kalarak annesi ile Kolombiya’ya geri dönmüştür.

Ardından babasının vefat etmesi ile bazı miras konularını halletmek için Türkiye’ye gelmiştir. Buranın doğal güzelliklerine hayrah hayran bakarak içerlemiştir.

Sonrasında işlerini çabucak halledip gitmesi gerekmesine rağmen Mustafa gibi cevval ve yakışıklı bir beyefendi ile karşılaşınca işler sarpasaracaktır. Kaderi, Maria ile Mustafa’nın ilişkisi için müsade edecek midir göreceğiz.

Jessica May kimdir?

Tam adı Jessica May Drociunas olarak geçmektedir. 5 Aralık 1993 Brezilya doğumludur. Eğitimini Biyolojik Bilimler Bölümü’nü okuyarak almaktadır. Model olmak istemesi üzerine eğitimini yarım bıraktığı bilinmektedir. Daha sonra tamamlayıp tamamlamadığı bilinmiyor.

Annesi öğretmen ve babası çiftçidir. Annesinin ve babasının isimleri Maria Aparecida May ve babası Rogerio Drociunas olarak geçmektedir. 15 yaşından itibaren modellik ile uğraşmaktadır.

İlk profesyonel dizi oyunculuğu performansını Yeni Gelin dizisinde 2017-2018 yılları arasında 64 bölüm oynayarak Bella rolü ile elde etmiştir.

Jessica May Dizileri

  • Yeni Gelin

Diğer oyuncular için Maria ile Mustafa Oyuncuları konumuza gidebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz