Ana Sayfa Oyuncular Maria ile Mustafa Galip Kimdir? Mustafa Açılan Boyu, Yaşı

Maria ile Mustafa Galip Kimdir? Mustafa Açılan Boyu, Yaşı

Karizmatik isim Maria ile Mustafa Galip Kimdir ve canlandıran Mustafa Açılan oynadığı diziler, yaşı ve boyu ile ilgili bilgiler.

Maria ile Mustafa Galip Kimdir?

Canlandıran:Mustafa Açılan
Yaşı:1987
Nereli:İstanbul
Kilosu:68 KG
Boyu:1.73 m
Sevgilisi, EşiBilinmiyor.

Aileleri birbirine düşman etmeye çalışan, dizimizin kötü erkek karakteridir. Kendisi ve arkadaşları çevresi tarafından it kopuk olarak tanımlanır. Zaten öyle birisidir, deli dolu davranışları vardır, ve Candemir ailesini hiç sevmez.

İki aileyi birbirine düşürmek için planlar yapar. Elbette Mustafa ile arası hiç iyi değildir. Mustafa ile yapılan evlilik tam suları durulttu derken, bu karakterimiz yüzünden iki aile tekrar karşı karşıya gelecektir.

Mustafa Açılan Kimdir?

1987 yılında doğan oyuncumuz daha sonradan oyunculuk ile ilgilenmeye başlamıştır. Yani ilke olarak Kazakistan’da İşletme Bölümü bitirmiş daha sonra ise özel oyunculuk dersleri alarak eğitimini tamamlamıştır.

İlk projesi Kanıt: Ateş Üstünde adlı dizi idi, ve bu dizide 2016 yılında bulundu. Yani kariyerinin başlangıcına 2016 yılı diyebiliriz.

Asıl tecrübesi ise 2018 yılında katıldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisi oldu, çünkü burada 13 bölüm yer alarak iyi bir tecrübe etti. Kariyerinin ilk günüden bu yana toplamda 5 projede yer almıştır.

Mustafa Açılan Dizileri

  • Çocuk
  • Bir Zamanlar Çukurova
  • Kanıt: Ateş Üstünde

Diğer oyuncular için Maria ile Mustafa Oyuncuları konumuza gidebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz