Ana Sayfa Oyuncular Maria ile Mustafa Bekir Kimdir? Cem Karakaya Dizileri

Maria ile Mustafa Bekir Kimdir? Cem Karakaya Dizileri

Sevilen isim Maria ile Mustafa Bekir Kimdir ve canlandıran Cem Karakaya dizileri, yaşı ve eşi gibi diğer ayrıntılar ile sizlerleyiz.

Maria ile Mustafa Bekir Kimdir?

Canlandıran:Cem Karakaya
Yaşı:1971
Nereli:İstanbul
Kilosu:73 KG
Boyu:1.78 m
Sevgilisi, EşiBilinmiyor.

Feriha ile evli olan ve karakteri ile dışardaki insanlara örnek olan bir karakterdir. Eşi ile arası iyidir, iyi bir karaktere sahip olduğu için diğer insanlar ile de arası iyi bir insandır, ailenin sevilen ismi diyebiliriz.

Ayrıca Maria‘nın da amcasıdır. Ona sürekli destek olur, fakat çok bir şeyi olmadığı için her zaman sadece elinden geldiği kadar olmak zorunda kalır.

Cem Karakaya kimdir?

Ekranlarda çok görmesek de tiyatro alanında gayet aktif olan oyuncumuz 1971 yılında İstanbul’da doğmuştur. Ayrıca eğitimini İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tiyatro bölümünde almıştır.

1996 yılında ilk projesi olan Tatlı Kaçıklar isimli televizyon serisinde rol almıştır. Fakat ondan sonra yaklaşık 7 yıl ekrandan uzak kalmış. Bu şekilde ara ara, ekrandan uzak kaldığı zamanlar olmuş, örneği 2010-2020 arası.

Sonuç olarak, kariyerinin başlangıcına 1996 yılı diyebiliriz. Kariyerinin ilk gününden itibaren toplamda 9 projede yer aldı.

Cem Karakaya Dizileri

  • Gönül Çelen
  • Sınıf
  • Tatlı Kaçıklar

Diğer oyuncular için Maria ile Mustafa Oyuncuları konumuza gidebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz