Ana Sayfa KeF KeF Dizisi Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

KeF Dizisi Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

kef-dizisi-oyunculari-guncel-oyuncu-kadrosu
KeF Dizisi Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

KeF dizisi oyuncuları ve KeF tüm oyuncu kadrosu güncel liste halinde sizler için hazırlandı. Sevilen yönetmen, Çağatay Tosun yönetmen oldu!

Müthiş oyuncu kadrosu ile Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İğnemli‘yi İçerde dizisi ile buluşturan ve yazdığı senaryo ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Toprak Karaoğlu tekrar kolları sıvadı!

Yeni projesi ile duyuru yapan Es Film‘in üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Çağatay Tosun‘un bulunduğu KeF dizisi için çalışmalar başlandı. Şimdiki aşama oyuncu seçmeleri!

 

Karşımıza hangi oyuncuların çıkacağını heyecanla beklemekteyiz. Yeni gelen oyuncuları liste halinde paylaşmaya devam edeceğiz. Sevgili takipçilerimize sabırlı olmalarını ve gelecek yeni haberlere kulak kesilmelerini rica ediyoruz.

Unutulmaz bir dizi haline gelen İçerde dizisinin yaratıcısı ve yönetmeni KeF dizisi için çalışmaları başlattı. Es Film‘i en gözde işlerinden biri olan Payitaht Abdülhamid dizisi ile hatırlıyoruz. KeF dizisi için de imkanları sonuna dek kullanacağını düşünüyoruz.

 

Payitaht Abdülhamid

Kaynak Birsen Altuntaş, TV100.com adresi olduğunu belirtelim. Birsen Altuntaş‘ın haberine göre yeni bir dizi ile karşı karşıyayız. Yönetmen koltuğunda Çağatay Tosun‘un olması ve senaryoda kalem tutan isimin İçerde dizisinin senaristi Toprak Karaoğlu olması sebebi ile heyecanlanmamak elde değil! Müthiş bir dizi bizleri bekliyor! Habere göre cast çalışmaları son hızda devam ediyoruz. Bugün yarın gelen oyuncuları birlikte inceleyebilir ve fikirlerimizi belirtebiliriz.

 

Payitaht Abdülhamid

 

Yapılması gereken tek şey oyuncuların sırası ile gelmesini beklemekte. Bu arada şunu da belirtelim: Es Film dizinin yayın kanalı için Star TV ile görüşmeler gerçekleştirmekte. Star TV‘de yayınlanıp yayınlanmayacağı şu an için kesin değil ancak gelecek dönemde kesin haberlerle sizlerin merakını gidereceğiz. “KeF dizisi hangi gün ve hangi kanalda yayınlanacak?” gibi soruları yakın tarihte cevaba eriştireceğiz.

 

Bizi takip etmeye devam ediniz ve kadro için aklınıza gelen isimleri yorum olarak paylaşmaktan çekinmeyiniz. Hepinize mutlu günler dileriz.

 

KeF Dizisi Oyuncuları

  • Henüz oyuncuları belli değildir. Cast çalışmaları sürmektedir.

 

KeF Dizisi Oyuncu Kadrosu

Es Film‘in yeni dizisi için cast çalışmaları son hızla sürmektedir. Kadroya dahil olan tüm oyuncuları güncel şekilde sizlerle paylaşacağız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz