Ana Sayfa Can Borcu Can Borcu Dizi Konusu Ne? Yapımcısı, Senaristi

Can Borcu Dizi Konusu Ne? Yapımcısı, Senaristi

can-borcu-dizi-konusu-ne-yapimcisi-senaristi
Can Borcu Dizi Konusu Ne? Yapımcısı, Senaristi

Can Borcu dizi konusu ne? Muhteşem oyuncu kadrosu ile karşımıza çıkan dizinin yapımcısı, senaristi ve yönetmeni kim? İşte detaylar!

Başrol oyuncusu Can Yaman‘ın, Gold Film yapım şirketinin sahibi Mustafa Turgut ile anlaşması sağlandı. Erkek başrol için isim belirlenirken, kadın başrol oyuncusu için Elçin Sangu ismi geçmektedir.

Can Borcu dizisinin yönetmeni henüz belli değildir. Yakın zamanda yönetmen koltuğuna kimin oturacağı açıklanacak. Açıklandığı gibi öğrenmek için sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Bunun yanında çok sevilen oyuncu Can Yaman ile ilgili son zamanlarda sosyal medyada birçok sohbet dönmektedir. Sanatçının yeni bir proje ile ekran karşısına çıkması ciddi anlamda büyük izleyici kitlesine hitap edeceğini göstermekte.

Senarist bölümünde de maalesef şu an için kimin kalem tuttuğu kesin değil. Gold Film yapımcılığında Mustafa Turgut ile anlaşma sağlandığı yönünde haberler mevcut. Dizinin şu anda ismi Can Borcu şeklinde olacak. Hikaye konusunda oldukça büyük izleyici kitlesine sahip olacağını ön görüyoruz.

Can Borcu dizisinin güncel oyuncu kadrosunu öğrenmek için lütfen tıklayınız: Can Borcu Oyuncuları Tüm Liste

Can Borcu Konusu Ne?

Can Yaman
Can Yaman

Dizinin teması aşk, aksiyon ve komedi şeklinde olacak. Hal böyle olunca ortaya müthiş sahneler çıkacağa benziyor. Gold Film‘in de bu işin üstesinde gelebilecek bir yapım şirketi olduğunu biliyoruz. Konusuna gelecek olursak, hikayede şu an için değişiklik olmaz ise Can Yaman bir inşaat şirketinin sahibi olarak karşımıza çıkacak. Büyük bir şirketin sahibi olan Can Yaman esprili ve karizmatik tutumu ile etrafındaki çalışanlarından büyük saygı toplamaktadır. Zeki ve çalışkan olması ile de birçok işin üstesinde gelebilecek kapasitede.

Dizinin çekimleri Lübnan‘da başlayacak. Lübnan’da bir inşaat projesinde çalışmakta olan Can Yaman burada bir terör saldırısına maruz kalacak. Can Yaman’ı şoförü kurtaracak! Böylelikle temel anlamda Can Yaman, şoförüne bir can borcu olacak. Elbette sahne nasıl olur, ne kadar efekt kullanılır. Güzel bir aksiyon görebilir miyiz? Merak içerisinde beklemedeyiz. Can Yaman için aksiyon sahneleri gerçekten çok uygun olacaktır. Aradan zaman geçer ve Can Yaman İstanbul’a, Türkiye’ye döner. Burada işleri ile ilgilenirken bir kız ile tanışır ve araları oldukça yakın olur. Gel zaman git zaman bu kıza aşık olur ve evlenmek isterler. Düğününe çok az bir süre kalan başrol oyuncusunu çok şaşırtan bir telefon gelir. Beyrut‘ta hayatını kurtaran şoförü aramaktadır. Şoför, kızının kaçırıldığını ve ona olan can borcunu ödemesini ister. Kızının kurtarılmasını ve, kaçıranların fidye istediğini belirtir. Can Yaman için para sıkıntı değildir. Oldukça başarılı işlere imza atan şirket sahibi, şoförüne yardımcı olabilmek için kızı kurtarmak ister.

Görünen o ki evlenmek üzere olan başrol oyuncusu, sonrasında şoförünün kızına aşık olabilir? Bu henüz kesin değil ancak böyle bir durum söz konusu olabilir.

Dizinin çekimleri Beyrut‘ta gerçekleşmeye başlayacak. Sevilen oyuncunun daha sonraki çekimleri İstanbul‘da devam edecek.

Daha fazla detay bilgi için bizleri takip etmeye devam edin. Can Borcu dizi konusu hakkında düşüncelerinizi yorum olarak paylaşmayı unutmayınız 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz