Ana Sayfa Can Borcu Can Borcu Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Can Borcu Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

can-borcu-oyunculari-guncel-oyuncu-kadrosu
Can Borcu Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Can Borcu tüm oyuncuları liste halinde hazırlandı. Gold Film için hazırlanan dizinin Can Borcu güncel oyuncu kadrosu yeni isimlerle güçleniyor!

Senaryosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi hedefleyen Can Borcu dizisi için isimler konuşulmaya devam ediyor. Bilindiği üzere dizinin başrol oyuncusu Can Yaman olmuştu. Partner olarak birçok isim havada uçuştu, son olarak konuşulan isim Elçin Sangu oldu.

 

Gold Film tarafından hazırlanan dizinin teması aksiyon aşk ve komedi olarak karşımıza çıkacak. Hal böyle olunca izleyici kitlesi epey bir geniş olacağa benziyor. Can Yaman, yalnızca Türkiye’de değil birçok ülkede de büyük üne sahip. Görünen o ki dizi uluslararası izlenecek.

 

Can Borcu dizisi konusu, senaristi, yönetmeni, yapımcısı hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız: Can Borcu Dizi Konusu Ne? Yapımcısı, Senaristi

 

Yalnızca ekibe göz gezdirip çıkmak isteyen ziyaretçilerimiz için önce liste halinde isimleri sunalım. Ardından oyuncular hakkında detaylı bilgileri aşağıda bulabileceksiniz.

Can Borcu dizisi yeni oyuncular geldikçe listemizi güncel tutarak eklemelerde bulunacağız. Çıkan veya anlaşılamayan oyuncuları da listemizde farklı bir başlık altında sunacağız. Dizi ile ilgili haberleri öğrenmek için bizi arada bir ziyaret etmeyi unutmayınız.

 

Can Borcu Oyuncu Kadrosu

 • Can Yaman
 • Elçin Sangu (Kesin Değil)

Erkek başrol oyuncusu Can Yaman olacağı Can Borcu dizisinde kadın başrol oyuncu olarak şu aralar Elçin Sangu ismi geçmektedir. Henüz kesin olmamakla birlikte anlaşılması durumunda oldukça yakışan bir çift olacağa benzediklerini belirtelim.

 

Can Borcu Oyuncuları

 

Can Yaman

Can Yaman
Can Yaman

Yaşı: 8 Kasım 1989
Boyu: 1.83 m
Kilosu: 80 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Bilinmiyor.

8 Kasım 1989 İstanbul doğumludur. Sevilen oyuncu eğitimini Yeditepe Üniversitesi Hukuk Bölümü’nü başarı ile bitirerek elde etmiştir. Üniversite döneminde ve sonrasında tiyatro kulüplerine katılıp özel oyunculuk dersleri ile kendini devamlı geliştiren bir oyuncu olarak karşımıza çıkıyor.

Yer aldığı ilk profesyonel dizi projesi 2014 yapımı Gönül İşleri dizisi olmuştur. Burada Bedir rolü ile karşımıza çıkmıştı. Performansı çok beğenilen oyuncu bunun ardından birçok dizide etkin rol almayı sürdürmüştür. Dizi dünyasına girmeden önce bazı yarışma programlarına katılarak da derece kazandığını belirtelim. Bunlardan biri de O Ses Türkiye olmuştur.

Can Yaman dizileri, daha önce oynadığı diziler nelerdir?

 • Gönül İşleri (Bedir)
 • İnadına Aşk (Yalın Aras)
 • Hangimiz Sevmedik? (Tarık Çam)
 • Dolunay (Ferit)
 • Erkenci Kuş (Can Divit)

Özellikle Erkenci Kuş dizisinde gösterdiği performans ile büyük hayran kitlesine kavuşan Can Yaman, yeni projelerde daha büyük bir motivasyon ile performans göstereceğe benziyor.

 

Elçin Sangu (Kesin Değil)

Elçin Sangu
Elçin Sangu

Yaşı: 25 Ağustos 1985
Boyu: 1.67 m
Kilosu: 60 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Bilinmiyor.

25 Ağustos 1985 İzmir doğumludur. Karşımıza manken, model, oyuncu olarak çıkmaktadır. Yer aldığı projelerden bahsetmeden önce edindiği eğitimlere bakalım: Mersin Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Opera Bölümü’nü başarı ile bitirmiştir. Ardından Sahne Tozu Tiyatrosu isimli tiyatro merkezinde oyunculuk eğitimleri alarak birçok tiyatro oyununda yer almaya başlamıştır. Elbette modellik ve mankenlik mesleğine de bir yandan devam eden Elçin Sangu hem güzelliği hem de yeteneği ile konuşulan isimlerden oldu.

Özellikle Kiralık Aşk dizisinde göstermiş olduğu Defne performansı ile izleyicilerden tam not alan Elçin Sangu devam eden zamanlarda Yaşamayanlar ve Çarpışma gibi dizilerde de rol almıştır. Genellikle dizi sektöründe yer alan sanatçının aynı zamanda Mutluluk Zamanı (2017) isimli filmde de Ada rolü ile karşımıza çıktığını hatırlatalım.

 

Elçin Sangu dizileri, daha önce oynadığı diziler ile ilgili bir liste hazırladık:

 • Aşk Kaç Beden Giyer (Nehir)
 • Öyle Bir Geçer Zaman Ki (Jale)
 • Kurt Seyit ve Sura (Güzide)
 • Sevdam Alabora (Zeynep)
 • Kiralık Aşk (Defne)
 • Yaşamayanlar (Mia)
 • Çarpışma (Zeynep)

 

Can Borcu oyuncuları listesi şimdilik bu kadar. Yeni oyuncuların gelmesi ile listemizi güncel tutarak sizlere sunacağız.

 

Oyuncu kadrosu ile ilgili sizin düşünceleriniz neler? Can Yaman ve Elçin Sangu sizce iyi birer çift olacaklar mı? Yorum yapmayı unutmayınız 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz