Ana Sayfa Film-Sinema Jumanji filminin konusu? Oyuncuları ve Jumanji 4 ne zaman çıkacak?

Jumanji filminin konusu? Oyuncuları ve Jumanji 4 ne zaman çıkacak?

Jumanji 4 Ne Zaman Çıkacak
Jumanji 4 Ne Zaman Çıkacak

Jumanji filmi serisinin izleyicileri Jumanji filminin oyuncu kadrosunu merak ediyor. Jumanji filminin oyuncu kadrosunda arasında birbirinden ünlü kişiler yer alıyor. İşte Jumanji serisinin konusu, çekim yerleri ve oyuncuları hakkında tüm bilgiler..

 

Jumanji Filminin Konusu

1995 yılında yapılmasına rağmen döneminin en iyi fantastik filmlerinden biri olma özelliğini taşıyan Jumanji, günümüzde dahi halen film sevenlerin dikkatini çekebilmektedir. Oyun içinde kazanmanın tek kurtuluş yolu olduğunu anlatan bu film, Robin Williams ve Kristen Dunst gibi iyi oyuncuları bünyesinde barındırmaktadır.

Alan Parris, 25 yıl boyunca bir oyunun içinde hapsolmak zorunda kalmıştır. Daha sonra çocuklarının bu oyunu oynaması ile gerçek hayata dönmeyi başarmıştır. Fakat bir sorun vardır, onunla birlikte oyundaki yaratıklarda dünyaya giriş yapmayı başarmıştır. Şehri kuşatmaya başlayan bu yaratıklardan kurtulabilecek tek kişi ise Alan’dır. Bu büyük sorundan kurtulmanın tek yolu Alan’ın oyunu en son oynadığı kişi ile oyunu tekrardan oynamasıdır. Bu kişi ise çocukluk arkadaşı olan Judy’den başkası değildir.

Defalarca tekrardan izlenebilme özelliğine sahip bu film aile arası dayanışmanın, güvenin ve fedakârlığın çok güzel bir örneğidir. Filmi izlerken tek düşündüğünüz şey ben olsam ne yapardım sorusundan başka bir şey değildir. Akıcılığı ile sizi esir alacak olan bu filmin yönetmen koltuğunda Joe Johnston oturmaktadır.

Jumanji 4 Ne Zaman Çıkacak?

Jumanji serisinin 4. filmi çekimleri şimdilik ilk aşamalarında. Jumanji 4 filminin Yönetmeni Kas’dan senaryosu üzerinde çalışıyor. Haberlere göre göre yeni filmin sinemalarda gösterime girebilmesi epey uzun zaman alacak. Hala süren korona virüs salgının söz konusu olmasıyla belki de çekimlerde bir gecikme yaşanacak. Bu ihtimal yüzünden de ne yazık ki çekimler erteliyor. Konuyla ilgili olarak Jumanji 4 filmi için güzel bir çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

Fakat herkes Jumanji 4 filminin 2022’nin başlarında yayınlanacağını düşünüyor. Yeni film senaryosunda kesinlikle Jumanji’nin yaklaşan filmi için ünlü isimler yeniden karşımıza çıkacak.

Jumanji oyuncu kadrosu

  • Dwayne Johnson Dr. Xander Bravestone rolüyle
  • Jack Black Profesör Sheldon Oberon rolüyle
  • Kevin Hart, Franklin Finbar rolüyle
  • Karen Gillan Ruby Roundhouse rolüyle
  • Nick Jonas Jefferson McDonough rolüyle
  • Rory McCann Brutal Jurgen rolüyle

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz