Ana Sayfa Hercai Hercai Gönül Aslanbey Kimdir? Oya Unustası Boyu, Kilosu

Hercai Gönül Aslanbey Kimdir? Oya Unustası Boyu, Kilosu

Genç oyuncu Oya Unustası‘nın canlandırdığı Hercai Gönül Aslanbey kimdir sorusunun ayrıntılı cevabı ile karşınızdayız. Oya Unustası yaşı, Oya Unustası boyu, Oya Unustası nereli?, Oya Unustası kilosu

 

Güzel projelerde yer alan oyuncu bakalım ilerleyen zamanlarda kariyer basamaklarını nasıl tırmanacak. Güzelliği ve sempatik tavrı ile eminim daha güzel projelerde yar alacaktır. Şimdi oynadığı bu dizide sempatik gülüşü yerine öfkesini görmekteyiz.

 

Dizinin diğer oyuncuları hakkında bilgi edinmek isterseniz Hercai Oyuncu Kadrosu adlı konumuza bakabilirsiniz, her karakter ayrıntılı şekilde yazıldı.

 

Hercai Gönül Aslanbey Kimdir?

Aslanbey soyunda bir problem var sanırım, herkes ayrı bir öfkeli. Sempatik olarak tanıdığım Oya hanım da bu dizide öfkeli bir genç kızı canlandırıyor.

Elbette pek çok genç kız gibi sevilmek ve birine aşık olmak ister. Fakat çok duysal bir yapısı vardır, hatta aldığı kararlar ile sadece duygularının dikine gider. İşte başına ne geliyorsa duygularıyla hareket etmekten geliyor.

 

Tek çocuk olmanın ve Aslanbey soyundan gelmenin vermiş olduğu bir şımarıklık ve öz güvende vardır. Çok öfkeli hareket eder bu yüzden, keşke biraz da düşünse dediğimiz sahneler ile karşılaşabiliriz.

Sonuç olarak genç, öfkeli, duygularıyla hareket eden ve harika bir aşk arayan biridir.

 

Oya Unustası Kimdir? Boyu, Kilosu, Yaşı, Dizileri

Oya Unustası

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Flüt Bölümü mezunu. Elbette farklı bir bölüm fakat konservatuar bölümünde bulunduğu için bu kültürü kapmış ve benimsemiş birisi.

1988 doğumlu genç oyuncu 2010’dan beridir dizilerde rol almakta. Yani o artık tecrübeli ve üstlendiği karakterleri gayet iyi bir şekilde canlandırabiliyor.

Bence öfkeli roller yerine daha güler yüzlü ve iyimser kişileri canlandırmalı. Sempatik tavırların çok yakıştığını söyleyebilirim.

 

Oya Unustası Rol aldığı dizileri ve filmleri sıralarsak:

  • Diriliş Ertuğrul
  • Masum Değiliz
  • Kalbim Ege’de Kaldı (Zeliş Gıpgıp)
  • Beyaz Karanfil
  • Sevdaluk (Gülben Gedik)
  • İzmir Çetesi (Duru)
  • Kaybedenler Kulübü (Bardaki Kız)

 

Hercai Gönül Aslanbey kimdir konumuzun sonuna geldik. Genç oyuncu üstlendiği rolü gayet başarılı bir şekilde üstesinden geliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz