Ana Sayfa Hercai Hercai Azat Şadoğlu Kimdir? Tansu Taşanlar Yaşı, Sevgilisi

Hercai Azat Şadoğlu Kimdir? Tansu Taşanlar Yaşı, Sevgilisi

Hercai dizisinin Şadoğlu soyunun varisi olan Azat Şadoğlu kimdir? Karaktere oyunculuğu ile hayat veren Tansu Taşanlar yaşı, Tansu Taşanlar boyu,Tansu Taşanlar sevgilisi.

Her hafta Cuma günleri ATV ekranlarında yayınlanan Hercai dizisi gün geçtikçe izleyici kitlesini daha da artırmaya devam ediyor. Hal böyle olunca meraklı izleyicilerimiz dizideki karakterleri ve bu karakterlere hayat veren oyuncuları tanımak istiyorlar. İşte bu noktada diziturkiye.com ekibi kolları sıvadı.

Sıradaki oyuncumuz, Azat Şadoğlu. Hakkında karakter tanıtımı yaptıktan sonra bu karakteri oynayan oyuncumuz Tansu Taşanlar hakkında da özet bilgiler vereceğiz. Yaşı, boyu, kilosu, göz rengi, eğitimi ve sevgilisi hakkında özet bilgiler. Ayrıca daha önce hangi dizilerde oynadığına da birlikte bakalım.

 

 

Genel olarak Hercai dizisinde yer alan diğer oyuncuları liste halinde görmek için tıklayınız: Hercai Tüm Oyuncu Listesi

 

Hercai Azat Şadoğlu Kimdir? (Tansu Taşanlar)

Aslına bakarsanız genel olarak kendisine ne söyledi ise yerine getirmiş biridir. Cihan ve Handan’ın tek oğludur, Şadoğlu soyunu sürdürecek yegane kişidir.

Cesaret konusunda oldukça zayıf ancak ailesinin isteklerini yerine getirme konusunda oldukça güçlü durumdadır. Hal böyle olunca aslında iyi bir aile babası motifi işlenmektedir. Ancak kendi kararlarını verip bu kararlar doğrultusunda cesaretli ve azimli bir şekilde uygulamaya geçme konusunda zayıftır. Ne yapmalı, olgunlaşıp derhal kendi kararlarını uygulayabilecek hale gelmelidir. Sonuçta ailenin geleceği onun ellerindedir ve bir noktadan sonra ona yapması için bir şeyler söyleyecek insan olmayacaktır.

Karşı çıkma konusunda zayıf ve ondan ne istenirse yerine getiren Azat, gelecek zamanlarda yüksek ihtimal ile kendi kararlarını vermesi gerektiği zamanlarda zorluk yaşayacaktır. Hep birlikte göreceğiz.

 

Tansu Taşanlar Yaşı, Boyu, Kilosu, Sevgilisi

Ahmet Tansu Taşanlar
Ahmet Tansu Taşanlar

Doğum Tarihi: 31 Mayıs 1984
Boyu: 1.90m
Kilosu: 85kg
Göz Rengi: Kahverengi
Sevgilisi: Yok

31 Mayıs 1984 doğumlu ve şuanda 35 yaşında, ayrıca 17 farklı yapımda yer alarak kariyerini ilerletmiş ve daha da önemli projelerde yer alma kapasitesi olan bir oyuncu. Bakalım ilerleyen zamanlarda hangi önemli yapımlarda yer alacak.

190 cm boyu ve diğer fiziksel özellikleri ile aranan adam olabiliyor. Fakat rol aldığı pek çok yapımda biraz arka planda tutulan ve asıl aşka mani olmaya çalışan biri olarak karşımıza çıkıyor, ama ileride alacağı rollerde bu durumu değiştirebilir.

Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Ana Sanat Dalı bölümünden mezun olarak eğitimini tamamladı. Filmlerden daha çok dizilerde rol aldı.

 • Mehmetçik Kutlu Zafer (Zar)
 • Çukur (Avukat Nazım)
 • Kara Yazı (Kadir)
 • Vatanım Sensin
 • Analar ve Anneler (Halil)
 • Kara Para Aşk (Arda Çakır)
 • Veda (Sinan)
 • İzmir Çetesi (Rıfat)
 • Muhteşem Yüzyıl (Heykeltıraş)
 • Bir Bulut Olsam (Salih)
 • Küçük Kadınlar (Ceyhun)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz