Ana Sayfa Dizi Özetleri Gönül Dağı 26. Bölüm Fragmanı. 25. Bölümde Neler Oldu ?

Gönül Dağı 26. Bölüm Fragmanı. 25. Bölümde Neler Oldu ?

Gönül Dağı 26. Bölüm Fragmanı

GÖNÜL DAĞI 25. BÖLÜMDE NELER OLDU ? 26. BÖLÜM FRAGMANI

Dilek artık Gönül dağı dizisinde babasıyla konuşma fırsatını bulur. Bu karşılaşmada babasının hayatını sürdürdüğü yeri öğrenen Dilek, annesini babasının yaşadığı yere götürmek için baskı yapar. Gülsüm öğretmen aradan geçen yıllar sonunda , bunca yıldır yaşamadığını zannettiği kocasını görmeye gidecek mi ?

Gönül Dağı 26. Bölüm Fragmanı Yayında

Mahkeme heyetinin görevlendirdiği heyet, çocukların yaşamını sürdürdüğü alanları incelemek ve çocuklarla bir araya gelip konuşmak için Zahide’nin evine gelecektir. Taner ve amcasının oğulları kontrolü ele alır ve mahkemenin yetkilendirdiği heyet eve gelene kadar çocukların yaşadığı evi baştan sona düzenlerler.

Öte tarafta sabıka kaydı haberiyle sarsılan Zahide ve Sefer olayı çözmek için bir çözüm arayışındadır. Sefer’in yıllar önce genç bir erkek çocuğu hapisten kurtarmak amacıyla çocuğun işlediği bir suçu üstlenmiş ve bu durum velayet davasının tüm gidişatını değiştirmiştir. Sefer’in bu durumdan sonra vereceği kara ne olacaktır ?

Gönül Dağı 26.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı ?

TRT ekranlarında seyircilerin severek izlediği Gönül Dağı dizisinde son bölümde nefesleri kesen sahneleriyle seyircilere veda etti peki gönül dağı dizisi 26. Bölüm fragmanı yayınlandı mı ?                26. Bölüm fragmanı sitemizde sizlerle birlikte aşağıdan izleyebilirsiniz.

Gönül Dağı Dizisi Konusu Nedir ?

Bozkırda düşlerinin peşinden giden ve çıkan bütün engellere rağmen mümkün olmayanı başarmaya çalışan 3 kuzenin öyküsüdür Gönül dağı dizisi

Yazdığı tüm öykülerde bozkırı ve bu yörede yaşayan insanları içten bir dille yansıtan ‘’bozkırın kalemi’’ Mustafa Çitçi’nin ortaya çıkmamış hikayelerinden esinlenerek oluşturulan Gönül Dağı, yayınlanan bölümleriyle sevenlerinin beğenisini kazanarak ekrana kilitleyen bir yapım.

Gönül Dağı Dilek

Gönül Dağı dizisinin oyuncuları ve yönetmeni kimdir ?

Gülsüm Ali İlhan ve Berk Atan’ın başrol rollerini üstlendiği dizi , bozkırın ortasında yer alan güzel bir kasabada yaşayan sıcakkanlı ve içten Anadolu insanının hikayesini anlatıyor. Efsaneleri , görenekleri ve kasabalarda yok olmaya yüz tutmuş değerleri kalpten yaşayan , alın teriyle emeğini kazanırken aşkını kalbiyle hissede umutları ve düşleri uğruna hayatlarının mücadelesini veren insanların hikayesi. Bu harika diziyle siz değerli izleyicilerimizde memleket özlemini giderecek ve gönülden bağlanacaksınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz