Ana Sayfa Gençliğim Eyvah Gençliğim Eyvah Nerede Çekiliyor? Set Yeri Neresi?

Gençliğim Eyvah Nerede Çekiliyor? Set Yeri Neresi?

gencligim-eyvah-nerede-cekiliyor
Gençliğim Eyvah Nerede Çekiliyor?

ATV ekranları için hazırlanan Gençliğim Eyvah dizisi nerede çekiliyor? Setin kurulduğu yer neresi diye merak edenler için açıkladık.

Geçtiğimiz günlerde oyuncu kadrosuna eklenen isimlerden bahsetmiştik. Şimdi ise dizinin nerede çekileceğine dair bilgiler edindik.

Gençliğim Eyvah Nerede Çekiliyor?

Dizi ilk etapta İstanbul Beykoz Kundura Fabrikası‘nı çekim yeri olarak kabul etti. Daha sonraları hangi mecralarda çekimlerin devam edeceği şu an için belli değil.

Gezilip görülmesi gereken yerlerden biri haline gelen Tarihi Beykoz Kundura Fabrikası çekimler için dekorları hazır hale getiriliyor. Dizi seti şimdilik buraya kurulmakta.

Süreç Film yine iddialı bir dizi hazırladığını belirtiyor. ATV ekranlarında yayınlanacak dizi, Mayıs ayında çekimlere başlayacak diye belirtiliyor.

Çekimler Mayıs Ayında!

Korona virüsü sebebi ile birçok iş aksamış durumda. Ancak Mayıs ayında çekimler için uygun ortam elde edileceği düşünülüyor.

Daha sonrasında bir tarih değişikliği yaşanırsa dizi kategorisinden güncel bilgileri edinebilirsiniz. Ulaşmak için tıklayınız: Gençliğim Eyvah Dizisi

Dizi hakkında ne düşünüyorsunuz, yorum olarak bizlerle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Sağlıkla kalın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz