Ana Sayfa Haberler Gel Dese Aşk yeni bölüm ne zaman? 5. bölüm tarihi!

Gel Dese Aşk yeni bölüm ne zaman? 5. bölüm tarihi!

Yeni dizimiz Gel Dese Aşk yeni bölüm tarihi belli oldu, 5. bölüm yakında zamanda ekranlarda olacak, işte haberinde ayrıntılar.

Korona virüs dolayısı ile epey bir yapım ara verdi, sadece dizilerde değil bunlara pek çok program da dahil ve kanallar bu süreçte geçici çözümler üretti, eski ve çok seyredilen Aşk-ı Memnu dizisi gibi yapımları tekrar yayınladı.

Lakin artık ara veren yapımların, tüm virüs önlemlerini alarak tekrar çekime başlama zamanı, bildiğiniz üzere bu tip haberleri bu aralar epey yapıyoruz, çünkü diziler yavaştan tüm hazırlıklarını bitirmek üzereler, Ramo yeni sezon ne zaman gibi.

Gel Dese Aşk yeni bölüm ne zaman?

Osman Sınav‘ın yaptığı açıklamaya göre Temmuz‘un ortasında çekimlere başlayacak ve Ağustosun sonunda yayınlanacak dendi.

Evet elimizde net bir bilgi var çıkacağına dair, fakat ne yazık ki verilen tarih bizler için biraz geç. Yani diziyi sevenler birkaç ay beklemek zorundalar.

Sonuç olarak, virüs dolayısı ile ara verilen yapımın elinde yeni bölüm olmadığı için ve çekim yapmak zorunda olduğu için çekimden bir ay sonra yayınlanması gayet doğal.

Böylelikle Gel Dese Aşk ile ilgili haberimiz burada son bulmuş oldu, daha fazlası için bizleri dizi haberleri bölümünden takip ediniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz