Ana Sayfa Ferhat ile Şirin Ferhat ile Şirin Konusu Ne? Yönetmeni ve Yapımcısı

Ferhat ile Şirin Konusu Ne? Yönetmeni ve Yapımcısı

ferhat-ile-sirin-konusu-ne-yonetmeni-ve-yapimcisi
Ferhat ile Şirin Konusu Ne? Yönetmeni ve Yapımcısı

Ferhat ile Şirin dizisinin ana konusu ne? Temel olarak dizide işlenecek konu hakkında bilgilendirme yapmak istedik. İşte detaylar!

Sezon ortası dizileri arasında bulunan Ferhat ile Şirin dizisi için, DiziTurkiye.Com olarak kolları sıvadık. Dizinin tüm oyuncularını yayınlayıp ardına dizideki karakterleri tanıtan yazılar ile meraklı okuyucularımızı bilgilendirmeyi hedefledik.

Fox TV için ara sezonda çıkarılacak olan bir dizidir. Ocak ayı civarlarında, eğer Fox TV‘de izleyici kitlesi elde edemeyen bir dizi olursa yerine çıkarılması düşünülmektedir. Bilindiği üzere Fox TV gerçekten bu sezon çok iddialı diziler çıkarıyor. Birçok dizi için birçok yapımcı ile anlaşmalarını tamamladı. Yüksek oranda izleyici kitlesini elinde tutacak gibi görünüyor.

Minik bir not: Dizinin tüm oyuncu kadrosunu görmek isterseniz, devamlı güncel tuttuğumuz makalemize ulaşabilirsiniz: Ferhat ile Şirin Tüm Oyuncu Listesi

O3 Medya yapımcılığında hazırlanacak olan dizinin yönetmen koltuğunda ise Mehmet Ada Öztekin bulunmaktadır.

Ferhat İle Şirin Konusu Ne?

İmkansız bir aşk! Dizide bir Ferhat bir de Şirin vardır. Bu iki karakter arasında geçen imkansız bir aşk konusu işlenecek.

Ferhat’ın birçok düşmanı bulunmaktadır. Bir yandan düşmanları ile savaşan Ferhat bir yandan da aşkı Şirin için elinden geleni yapmak zorundadır.

Şirin’e deliler gibi aşıktır Ferhat. Aşkından vazgeçmeye de hiç niyeti yoktur. Ancak şartlar onu ne duruma getirecek, nasıl bir imkansız aşk hikayesi ile karşı karşıya kalacağız birlikte göreceğiz.

Dizinin konusu ile alakalı şu an için elde edilen bilgilen bu kadarla sınırlıdır. Konuda yapılacak olan eklemeler ve değişimleri de makalemizi güncelleyerek sizlere ulaştıracağız. Bizleri takip etmeye devam edin!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz