Ana Sayfa Dizi Özetleri Emanet Dizisini Eleştirenlere Seyircilerden Cevaplar

Emanet Dizisini Eleştirenlere Seyircilerden Cevaplar

Sevgi değişimin sihridir…

Hanımlar öncelikle hayırlı akşamlar….

Görüşmeyeli dizimize karşı bir sogukluk olmuş öyle bir izlenim aldım her gün elestiri diziyi bırakmalar vs.. eleştiri herkesin hakkıdır herkes yaptıklarında paylaşımlarında özgürdür kabul ediyorum dizimiz bu aralar cidden yoldan çıktı eski tadı aksiyonu yook ama bu böyle de devam edicek değil.

bizim dizinin dezavantajı yayına gec başlaması ilk sezon 70-80 bolum olmasi gerekirken uzadi şimdi 200lerde sezon finali yapacak yani Haziran ayında şimdi burada mantıklı düşünelim bu senaristler 200e kadar ne yazsın bilerek uzatıyorlar süre doldurmak amacıyla yazılmış bos bölümler izliyoruz bende her gün kıziyorum ama diziyi bırakmak gibi bir dusüncem asla olmadı.

 

çünku sabrın sonu selamettir ne olursa olsun ne planlar yapılsa yapılsın SehYam askı yıkılmaz aksine her darbede daha da güçlenir.. biz bir gercegi göz ardi ediyoruz Nazmiye Hanım’ın diğer dizilerine kıyasla bizim dizimiz bizim çiftimiz gerçekten çok detaylı naif yavas yavas işleniyor çok güzel detaylar veriliyor… bizim şuan istediğimiz SehYamin evliligin gerçek olması ve aşklarını itiraf etmeleri merak etmeyin çook yakında o da olucak hem de en âlâsı olucak nereye kadar uzatıcaklar ki senarist bu güzel sahneleri zehir etmesini biliyorsa çook güzel telafisini de yapıyorlar haklarını yemeyelim bizim bu noktada sabırlı olmamız lazim.

 

günlük dizi izliyoruz uzattiklari kadar uzaticaklar mecburennn hikaye tükenir yani hanımlar Emanetimize Sahip cıkıyoruz sabır ediyoruz herşeyi geçtim kaç kisi bu diziden ekmek yiyor set ekibi sabah akşam calışıyor onların emeklerini de göz ardi etmeyelim senaristler ve yapım suan bilerek boyle yaziyorlar ben eminim toparliyacaklar dizinin gidisatinin herkes farkindaaa oyuncular bile…

 

birlikte güzel bölümler bol sehyamlı anlar aşk dolu sahneler görmek dilegiyle canlar iyi akşamlar…

 

gerçekten saçmalıklara son versinler biz bu diziyi gerçek emanet diye seyrediyorduk severekde izliyorduk sizin dediğiniz gibi olursa sabırla bekleriz tabiki seyirci ne istiyorsa kulak versinler bir dizi seyredilirken bize kazandırdıkları olmalı teyze ve amca faktörü harika idi biz onların mücadelesini sevdik sizin dediğiniz gibi olursa bekliyoruz tabiki kızıyoruz bırakırız diye ama toparlanırsa severek devam ederiz kolay gelsin Nazmiye hanıma.

 

Adı üstünde pembe dizi entirka dizisi değil germek için değil gençligimizdeki güzellikleri görmek için izliyorum acitasyon seyretmek istemiyorum insanların söyleşilerine kulak verilmeli eleştiri almamaları için yapımcılar dikkat etmeliler iyi geceler..

Seher’i sevmiyor gibi göstererek planın tutması için zemin hazırladılar. şahsen izleyici bile öyle anladı yani, lafları ot gibi adamın ağzına tıktı her fırsatta olur olmaz Yusufu bahane etti sonra “seni yorgun gibi gördüm” dediğinde bu mu yani dedi. Yatak odası görür görmez sanki Yaman sapıkmış hemen üzerine atlayacakmış gibi iğreti davranışlar sergiledi, havluyu kokladığı sahnede bile fırlatıp attı o anın büyüsü falan kalmadı yani bana göre. Birde aşk itirafı geleceğini tahmin eden kişi kendi de seviyorsa heyecan yapar ama bunu engellemeye çalışmaz.

 

İşin sonunu yatak odasına bağlamaz kafasında. Sadece son bölümde sevgisini gösterir gibi yaptılar o kadar. Onu da Yaman bilmiyor. Dosya Yamanın eline geçtiği zaman Seherin neden kendinden kaçtığını anlayacak.. Selimi sevdiğini düşünecek. Plan tek başına belki başarılı olmazdı ama Seher yaptıklarıyla baya güçlendirdi.. Zuhal ve İkbal de artık kabullenmiş gibiler. Zuhal bu ev onun için cehennem olacak diyordu bir yerde .

Hazır olun rüzgar tersten esmeye başlayacak.
Yaman eski haline döndüğü zaman da bu saf salak seher gidecek dikbaşlı soğukbakışlı anlayışsız itici seher gelecek..

Olan Yaman a olacak yani hem kandırılmış, hem de hayal kırıklığı yaşamış olacak ve yine bu sefer değiştiği için daha büyük bir pişmanlık duyacak.
Seherin karakterini tam oturtamadıkları için bu hikaye de olan Yaman a oluyor. Utanmak çekinmek başka 15 yaşında ergen gibi davranmak başka.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz