Ana Sayfa Dizi Özetleri Emanet dizisi son bölüm neler oldu ? 166. Bölüm Fragmanı

Emanet dizisi son bölüm neler oldu ? 166. Bölüm Fragmanı

Emanet 166. Bölüm Fragmanı

Emanet Dizisi Konusu 

Kanal 7 de yayınlanan ve çok büyük bir merakla takip edilen dizisi Emanet yayınlanan her bölümü ile seyircilerinden tam not alıyor. Yapımcılığı Karamel Yapım’ın üstlendiği sevilen dizi hafta içi her gün Seyircileriyle buluşmaktadır. Mübarek ramazan ayına giriş sebebi ile 1 ay süreyle hafta içi her gün saat 20:00 da ekranlara gelecek.

Emanet Dizisi 166. Bölüm Fragmanı

Sevilen dizi 166. bölümü ile 26 Nisan Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında izleyicisin karşısına çıkacak. İzleyiciler 166. bölümde neler olacağı konusunda merak içerisinde. Merak edilen Emanet 166. bölüm fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Emanet 166. bölümde neler oldu?

Dizinin yeni bölümünde Yaman kaçırılan yengesi İkbal’i kurtarmak için hareket eder. Zuhal ise İkbal’in planını ele vermek için uğraşır. Seher ve yaman arasında buzların erimesi ise bir sürprizdir. Bir türlü bir araya gelemeyen ikili en sonunda bir araya gelmeyi başarmıştır.

Emanet dizisi 166. Bölümde Neler Olacak ?

Seherle konuşma fırsatı bulan yaman seherden özür diledi. Seher ise bu özrü kolay kabul etmese de bu bölümün sonunda Seher’de Yaman’ı affettiğini belli edecek. Yaman geçmişte yaşadıklarını bir kenara bırakarak Seher’le tekrardan bir araya gelmenin keyfini çıkartacak.

Emanet 166. Bölüm Fragmanı

Emanet 166. Bölüm 26 Nisan Pazartesi günü yayınlanacak. Sevilen dizinin 166. bölüm fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz