Ana Sayfa Camdaki Kız Camdaki Kız Rafet Kimdir? (Tamer Levent)

Camdaki Kız Rafet Kimdir? (Tamer Levent)

Camdaki Kız Rafet Kimdir

Camdaki Kız Dizisinde Rafet rolünü daha önce Cesur ve Güzel , Maria ile Mustafa gibi dizilerde rol alan 1950 İzmir doğumlu 70 yaşındaki deneyimli oyuncu Tamer Levent Canlandıracak

Tamer Levent

Geçtiğimiz günler de Star Tv’de final yapan Cesur ve Güzel dizisinin Tahsin Korludağ karakterinin sahibi Tamer Levent’tir. 1950 yılında dünyaya gelen 66 yaşındaki oyuncu, kısa bir süre önce eşinden ayrıldı. Önümüzdeki günlerde Camdaki Kız dizisi ile Rafet Koroğlu karakteri ile karşımıza gelecek.

Tamer Levent

Cesur ve Güzel’den Camdaki Kız’a

Tamer Levent geçtiğimiz günlerde ekranlara veda eden Cesur ve Güzel adlı dizinin oyuncuları arasında yer alıyordu. Dizide Tahsin Korludağ adlı karaktere can veren oyuncu, üstlenmiş olduğu rolde üstün başarısı ile hayranlarını şaşırtmayı başarmıştır. Daha önce birçok dizide de rol alan oyuncu aynı zamanda sayısız çekmiş olduğu belgeseller ile de bilinir. Şimdi de Camdaki Kız dizisi ekranlara geliyor.

Camdaki Kız Rafet Koroğlu Karakterinin Özellikleri

Star Tv ekranlarında yayımlanan ve geçtiğimiz günlerde ekranlara veda eden film Cesur ve Güzel, yakışıklı ve oldukça da etkileyici bir adamın köy hayatından çıkıp kasabaya gelişi ile birlikte başlamıştı. Mafya kurulu gibi gözüken dizi aslında perspektifte bir aşk hikayesini de konu alıyordu.

Tamer Levent Camdaki Kız dizisinde Rafet rolünü canlandıracak

Filmin yakışıklı oyuncu kadrosu, sergiledikleri başarılar ile dizinin yüksek reytingler almasını sağlamışlardır. Dizide Tahsin Korludağ karakteri sert ve otoriter bir iş adamı olarak biliniyor. Bu yüzden biraz kişiliği farklı görülür. Bu performansından sonra Camdaki Kız dizisi ile karşımıza geliyor.

Tamer Levent Kimdir?

İsim: Tamer Levent
Aslen Nereli: İzmir
Doğum Yılı-Yaş: 1950 – 70
Oynadığı Diziler: Maria İle Mustafa , Cesur ve Güzel , Camdaki Kız
Eşi: Seynan Levent (e.1982)
İnstagram: @sanataevet
Boy-Kilo: 1.81 – 78

Tamer Levent, İzmir ilinde 13 Ekim 1950 yılında dünyaya gözlerini açmış biridir. 1971 yılında girmiş olduğu sınavda Ankara Devlet Konservatuvarı Bölümü ile yayımcılığa ilk adımlarını atmıştır. Girmiş olduğu okuldan 1977 yılında mezun olan Levent, çalışmalarına Devlet Tiyatroları’nda yönetmen olarak devam etmiştir.
Kariyer hayatına belgesel çekimleri ile devam eden başarılı oyuncu, birçok tiyatro oyunlarının da yönetmenliğini üstlenmiştir. FIA Türkiye Temsilcisi olan oyuncu, birçok dizi ve sinema filminde de rol almıştır. Yerli ve yabancı dergilerde yazıları yayımlanan oyuncu, en son Cesur ve Güzel dizisi ile sevenlerini sevindirmiştir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz