Ana Sayfa Oyuncular EDHO Pelin Akil (Bahar Sincanlı) Kimdir ?

EDHO Pelin Akil (Bahar Sincanlı) Kimdir ?

Pelin Akil Kimdir
Pelin Akil Kimdir

Pelin Akil, hem televizyon dünyasında hem de sosyal medyada en çok sevilen isimlerden biridir. Özellikle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde canlandırdığı Bahar Sincanlı karakteriyle gönüllere taht kuran Pelin Akil, pek çok dizi, film, reklam, tiyatro oyununda da boy göstermiştir. Buna ek olarak High School Musical filmi için dublaj yapmıştır.

İsim: Pelin Akil
Aslen Nereli: İstanbul
Doğum Tarihi: 17 Nisan 1986
Meslek: Oyuncu
Yaş: 35
Boy – Kilo: 1.72 – 56
Burç: Koç
Medeni Hali: Evli
Eşi: Anıl Altan (e 2016)
Oynadığı Yapımlar: EDHO , Arka Sıradakiler…
İnstagram: @pelinakil

Pelin Akil geniş bir hayran kitlesine sahiptir. Gerek son dönemlerde EDHO Bahar Sincanlı karakteri ile gündeme gelmesi, gerek ise Anıl Altan ile mutlu bir beraberlik içinde olması Pelin Akil, sevenleri ile etkileşim halindedir. Instagram ve Youtube platformları başta olmak üzere yaptığı paylaşımlarla ön plandadır.

Pelin Akil Kimdir?

Pelin Akil, 1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlarından beri oyunculuk yapmaya hayran olan Pelin Akil, yükseköğrenim hayatında oyunculuk eğitimlerine yönelmiştir. İstanbul Üniversitesi’nde Müzikal bölümüne giren Pelin Akil, aldığı eğitimlerin ardından tiyatro sahnelerine çıkmaya başlamıştır. İlk televizyon deneyimini ve en iyi çıkışını da dönemin en popüler dizisi olan Arka Sıradakiler yapımı ile yaşamıştır. Bu dizide Zehra rolüne can vermiş ve milyonlarca insanın dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Pelin Akil hem güzelliği ile hem de yaptığı paylaşımlar ile dikkat çeken bir ünlü olmayı başarmıştır. Son dönemlerde Pelin Akil hayranları, sevilen ismin özel hayatını da merak etmeye başlamıştır. Pelin Akil eşi konusu üzerine araştırma yapan bireyler, Akil’in Anıl Altan ile evli olduğunu bilmelidir. 2016 yılında dünya evine giren sevimli çift, hem evlenmeden önce hem de evlendikten sonra Youtube gibi çeşitli platformlarda videolar paylaşarak geçirdikleri keyifli zamanları sevenleri ile paylaşmıştır.

Pelin Akil Anıl Altan
Pelin Akil Anıl Altan

Türkiye’nin en samimi çiftlerinden olan Anıl Altan ve Pelin Akil’in ikiz kızları bulunmaktadır. Alin ve Lina ile geçirdikleri zamanları video çeken çift, kızlarının büyüdüğü zaman bu videoları kolayca izleyebilmesi için Youtube üzerinden paylaşımlar yapmaktadır.

Bahar Sincanlı Kimdir?

Bahar Sincanlı, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine kısa süre önce dâhil olmuş bir kurgusal karakterdir. 166. bölüm itibariyle seyircinin karşısına çıkan Bahar Sincanlı, Pelin Akil tarafından canlandırılmaktadır. Bahar Sincanlı, babasının ölümüne sebep olan Çakırbeyli ailesinden intikam almak istemektedir. Ancak Bahar Sincanlı’nın planları gibi istediği gibi devam etmemektedir.

Pelin Akil Kimdir
Pelin Akil Kimdir

Bahar Sincanlı, babasının intikamını almak için girmek istediği Çakırbeyli ailesinde Hızır Reis’e âşık olmuştur. İlk başta Hızır’a sevgi beslemeyen Bahar, Hızır ile daha fazla vakit geçirmek istemiştir ve Ceylan’ı kıskanmaya başlamıştır. Ancak Ceylan ile düşürüldükleri bir tuzakta onu öldürtmek yerine hayatını kurtarmış ve ailenin içine iyice dâhil olmuştur.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin en sevilen karakterlerinden biri haline gelen Bahar, Ceylan’ın öldürülmesiyle birlikte Hızır’a daha yakın olmaya başlamıştır. Babası Orhan Sincanlı’nın intikamını almak yerine Hızır Çakırbeyli’nin yanında duran Bahar Sincanlı, Hızır’ın da dikkatini çeken bir kadındır.

 

 

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz