Ana Sayfa BLU TV DOĞU DİZİSİ 2.SEZONU YAYINLANACAK MI? Doğu dizisi izlenir mi? Konusu ve oyuncuları

DOĞU DİZİSİ 2.SEZONU YAYINLANACAK MI? Doğu dizisi izlenir mi? Konusu ve oyuncuları

DOĞU DİZİSİ 2.SEZONU YAYINLANACAK MI
DOĞU DİZİSİ 2.SEZONU YAYINLANACAK MI

31 Mart 2021 tarihinde ilk 2 bölümüyle BLU TV’de yayına giren Doğu Dizisi elde edilen başarı ve izlenme oranlarından sonra akıllarda şu soruyla karşı karşıya acaba Doğu dizisi 2. sezonu yayınlanacak mı? Dizi, yayınlandığı günden beri en beğenilen BLU Tv dizisi olmaktadır. Ve sırf bu dizi için bile üyelikler alan platforma sıklıkla 2. Sezon yayınlanacak mı soruları sorulmaktadır.

Doğu dizisi 10. Bölümü ile 1. Sezonunu tamamlıyor, Bölümleri 30’ar dakika civarında olan dizi, Doğu Demirkol’a has mizahı içinde barındırmaktadır. Doğu Demirkol’un yanı sıra BKM Mutfak oyuncularını da rol aldıkları dizi sıcacık muhabbetleri ve eğlenceli anlarıyla seyircinin beğenisini kazanmış durumdadır. Dizinin birkaç bölümünü izleyenler tarafından 2. Sezon soruları almış başını giderken bölüm sayısı henüz BLU TV tarafından açıklanmadı.

Dizinin Konusu Nedir? İzlenir mi? Oyuncuları ?

Neredeyse elini attığı her işte başarısız olan bir adam Doğu… Komedyen olmak hayaliyle yanıp tutuşan bu genç sayılacak adamın hayatı o ana kadar başarısızlıklar içinde geçmiştir.

Ülkede ki neredeyse her genç gibi ailesinin isteği ve baskısıyla istemediği bir bölümde okuyan Doğu, fakültedeki 7. Yılında olmasıyla fakülteyi bitiremeyeceğinin işaretlerini belli etmektedir.

Zeki ama bir o kadar da tembel olan Doğu’nun komedyen olma yolunda başından geçenleri işleyen dizi, farklı içeriği ve samimi oyunculuklarıyla şimdiden parlıyor. Dizinin ilk bölümünü mezun olamadan ayrılma korkusu yaşayan Doğu’nun başından geçen kısa bir kesit biçimindedir.

Doğu Dizisi izlenir mi?

Biz Dizi türkiye ekibi olarak doğu dizisini izledik ve sizlere bütün detayları ile sunmuş bulunuyoruz. Gönül rahatlığı ile doğu dizisi izlenir mi? Sorusunun cevabı EVET izlenir!

Doğu dizisi oyuncuları ;

Doğu Demirkol’un mizah biçimini bilmeyenleriniz yoktur. Kendi adını verdiği doğu dizisi ilk sezondan izleyicileri kahkahaya boğan oyuncu listesi şu şekilde ;

 • Doğu Demirkol
 • Ege Kökenli
 • Evliya Aykan
 • Kubilay Tunçer
 • Banu Fotocan
 • Yağmur Gülveren
 • Afra Karagöz

Blu Tv ‘ye Gelen Tepkiler Nasıl?

Dizi neredeyse hiçbir olumsuz yorum almaması Doğu’nun mizahının ne kadar farklı boyutlarda olduğunun ve özlenmişlik hissi uyandırdığının göstergesidir. Bazı yorumlardan kesitleri incelersek:

 • 7 bölümü izledim kafa dağıtmak için cidden güzel bir dizi yapmışlar. Teşekkür ederim.
 • Çok iyi ya baya iyi hem de keşke 4- 5 sezon sürse hem de bölümler uzun olsa ne iyi olurdu.
 • Mizah seviyesi yüksek insanlar için kusursuz bir dizi. Bu ülkede Doğu Demirkol mizahı diye bir şey var artık.
 • Doğu’dan beklenecek dizi geldi helal olsun bu adama.
 • Kaliteli komedi izlemek isteyen hiç düşünmeden kaçırmadan izlesin. .

Gibi onlarca yorum alan BLU TV yönetimi ve Doğu Demirkol ve ekibi bakalım bu beğenileri ve ilgileri karşılıksız bırakacaklar mı? 2.sezon içinde gerekli çalışmalar yapılacak mı?

Doğu Dizisi Gerçek Hayattan Alıntı Mı? Dizi Bu Yüzden Mi Çok Beğenildi?

Harbiye’de Doğunun gösterisini izlemiş bir kişi direk dizinin ilk bölümlerinde bunları anlatmıştı diyecektir. Gösteride kendi hayatıyla ilgili anlattığı pek çok şey dizide de kesit kesit yer almaktadır.

Olaylara karşı doğal tutum sergileyerek espri yapması, yaptığı esprilerde de kendini bozmaması seyirciye direk geçen bir nokta. Dizide de sanki hiç oynamıyormuş gibi geliyor insana…

Kendisinin isteksiz tavrı daha da komik duruyor çoğu zaman. Bunda hayatındaki insanların çok başarılı olmasından kaynaklanıyor galiba. Annesi avukat, Babası cerrah kız kardeşi deseniz o da başarılı netice olarak Doğu dizide içine kapanık ama kendiyle barışık halleriyle seyircinin içini ısıtıyor kendilerinden biri tavrını koruyor.

Doğu dizisi 2. Sezon yayınlanacak mı ? Onay aldı mı ?

ilk sezonunun 31 mart tarihinde yayınlandığını duyurduktan hemen sonra milleti kahkaha tufanına tutan Doğu Demirkol, şimdiler de ise 2. sezon için her ne kadar kaçamak cevaplar verse de bütün izleyicilerin hoşuna gitti ve gelen istekler arasında Doğu 2. sezon onay aldı mı ? Sorusunun cevabını Doğu Demirkol direkt  olarak vermedi fakat biz dizi türkiye ekibi olarak tahmin ediyor ve biliyoruz.

Yine ortaya koyduğumuz bazı teoriler sonucunda Doğu 2. sezon ne zaman yayınlanacak? Çıkacak? Sorularının cevabı ise : mart 2022 tarihinde yayınlanacak fakat covid-19 olaylarından dolayı bu süreç uzayabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz