Ana Sayfa Yabancı Diziler SHAMELESS YENİDEN EKRANLARA DÖNECEK Mİ? SHAMELESS YAN DİZİLERİ GÜNDEMDE Mİ? Shameless 12....

SHAMELESS YENİDEN EKRANLARA DÖNECEK Mİ? SHAMELESS YAN DİZİLERİ GÜNDEMDE Mİ? Shameless 12. sezon olacak mı?

Shameless 11. Sezon finaliyle ekranlara veda etti . Ancak son bölüme çok büyük tepkiler gelmeye devam ediyor. Shameles yeniden ekranlara dönecek mi? Son bölümde karakterlerin yarım kalan öyküleri dizi seveler tarafından büyük tepkilere yok açtı ve bu da seyircilerde acaba final yapmasına rağmen yeni bölümler yeni sezonda gelecek mi  sorusunu akıllara getirdi. Fakat dizinin yaratıcılarından John Wells’in açıklamaları dizi hayranlarının biraz moralini bozmuş görünüyor.

Pek çok Emmy ödülü almış dizinin yaratıcıları Paul Abbot ve John Wells ikilisidir.9 Ocak 2011 tarihinden itibaren kesintisiz 11 sezondur yayında olan dizi eleştirmenler tarafından büyük övgüler almaktadır.

Shameless Oyuncuları kimler ?

  • Fiona Gallagher’ı Emmy Rossum,
  • Frank Gallagher’ı William H.Macy,
  • Veronica Fisher’ı Shanola Hampton  ,
  • Lip Gallagher’ı Jeremy Allen White,
  • Kevin Ball’u Steve Howey,
  • Carl Gallagher’ı Ethan Cutkosky
  • Debbie Gallagher’ı Emma Kenney’in canlandırdığı dizi toplamda 134 bölümdür başarıyla izleyicisiyle buluştu.

Shameless Konusu

Shameless konusu ise Komedi ve Dram türündeki yapım Chiago’nun varoş,geçim sıkıntısı yaşayan mahallelerinin birinde 6 çocuk ve 1 babadan oluşan ailenin başlarından geçen olayları konu alıyor. Dizi içinde her bir karakterin kendine özgü bir yaşam biçimi olup her biri ayrı ayrı dizide işleniyor. Pek çok ülkede benzerleri yapılmaya çalışıldı.

Shameless yeniden ekranlara dönecek mi?Sorusu halen gündemini korurken final bölümü olarak yayınlanan bölümdeki karakterlerin halen devamlılığı olduğu hissi ve bitmemiş hikayelerin çokluğu dizinin yeni sezonda da yayınlanması gerektiği fikrini tüm sevenlerinde oluşturdu. Fakat halen net bir yalanlama veya doğrulama bilgisi gelmedi.

Shameless Yan Dizileri Gündemde Mi?

11 Nisan 2021’de dizi Father Frank,Full of Grace bölümüyle final yaptı. Shameless yan dizileri gündemde mi? Dizi İMDB’ye göre ortalama 8,6 puan alırken dizinin final bölümü seyirciler tarafından beğenilmedi ve 5,9 puan alabildi. Bunda en önemli etken de dizinin karakterlerinin bitmeyen hikayelerinin fazlalığıydı.

Final bölümünü 11 Nisan 2021’de yapan dizi birçok karakterin hikayesinin ucu açık kalmasıyla tepki topladı. Ayrıca hayranların diğer bir beklentisi de Emmy Rossum’un ( Fiona Gallagher karakteri) ikna edilip son bölümde dizide yer almasını bekliyorlardı. Fakat maalesef bu gerçekleşemedi. Dizinin yapımcılarından John Wells, Emmy Rossum’u geri getirmek adına büyük gayret gösterdiklerini ancak zamanlama konusunda sıkıntı yaşadıklarını belirttiler.

Emmy Rossum’un farklı şehirde yaşaması ve pandemi koşullarından dolayı, koranavirüs karantinası yüzünden sete getiremediklerini açıkladı. Peki, Shameless yan dizileri gündemde mi? Dizinin son bölümünde pek çok karakterin yarıda kalması dizi fanatiklerini heyecanlandırmıştı. Dizi severler pek çok büyük yapım dizilerde olduğu gibi yan dizilerin geleceği konusunda heyecana kapıldı. Fakat John Wells ‘’bundan sonra ne olacağı gerçekten bilmediğimiz bir yaşam’’ sözleriyle hem açık kapı bıraktı hem de kapıları kapadı.

Shameless Yeniden Ekranlara Dönecek Mi? Shameless 12. sezon olacak mı?

Tüm fanatiklerinin ortak görüşü dizinin çok erken bittiği yönündeyken umudunun koruyanların merak ettiği soruyu inceleyelim sizinle. Shameless yeniden ekranlara dönecek mi? Sorunun cevabı halen gizemini korumasına rağmen dizinin final yapması dizinin devam etmeyeceğini göstermektedir. Lakin dizide halen yarım kalan hikâyeler olması dizi sevenleri heyecanlandırıyor.

Dizinin fanatikleri diziyi yayınlayan kanala ve yapımcılarına sosyal medya hesaplarından Shameless 12. Sezon olacak mı?  Sorusuyla nefes aldırmazken. Oyuncuların da sosyal medya hesaplarında her gün onlarca mesaja karşılık verme durumunda kalıyorlar.

Anlaşılan dizinin yeniden ekranlara gelip gelmeyeceği daha uzunca süre tartışılacakken bakalım yapımcılar ve yayıncılar geri adım atacaklar mı?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz