Ana Sayfa Yabancı Diziler Star Wars: The Bad Batch 2. Sezon Ne Zaman? Konusu Ne? İzlenir...

Star Wars: The Bad Batch 2. Sezon Ne Zaman? Konusu Ne? İzlenir mi?

Star Wars The Bad Batch
Star Wars The Bad Batch

Merhaba değerli okuyucularımız, bu yazımızda genel olarak size; Star Wars: The Bad Batch 2. Sezon Ne Zaman? Dizinin Konusu Ne? Dizi-Film Sitelerinin Film Hakkında Puanlamaları, Star Wars Yayınlanan Filmleri Nelerdir? Başlıkları ile ilgili yazı yazdık iyi okumalar.

 Star Wars (Yıldız Savaşları) Hakkında

Dünyadaki çoğu kişinin bildiği ve 25 Mayıs 1977 de ilk kez ekranlara çıkmış olan ve 20th Century Fox yapımı olan film serisi, yayınlandığı ilk günden beri birçok kişi tarafından beğenilmiştir Ve birçok kez izlenmiştir.

Star Wars film serisinin toplam hasılatı 2019 verilerine göre ortalama yaklaşık olarak 10,25 milyar dolardır. Fakat kendisine ait oyuncak, dergi, bilgisayar oyunları ve dvd’lerden gelen ortalama 33 milyar dolarlık bir hasılat elde etmiştir.

Star Wars: The Bad Batch Dizisinin Konusu Ne?

Dizinin konusu ilk olarak Star Wars: Klonların Saldırısı filminde tanıtılan Bad Batch‘in deneysel ve elit klonları, içinde bulundukları klon savaşlarının bitmesinden sonra galaksinin hızla değişmesi ile takip ediyor. Her birini sıradışı askerler yapan özelliklere sahip olan ve Birbirinin klon mangası olan Bad Batch üyeleri, Klon Ordusunda bulunan askerlerden genetik olarak farklıdırlar. Klon Savaşlarındaki asıl amaçları yeni bir amaç bulmak olan ve yüzeydeki yaşamlarını korumak olan grup, savaş sonrası para karşılığında görev alacaktır.

Star Wars: The Bad Batch 2. Sezon Ne Zaman?

Star Wars: The Bad Batch bilim kurgu animasyon dizisine duyulan yüksek beğeni ve dizi-film eleştiri sitelerinin başında gelen IMDb üzerinden birçok kişinin yaptığı puanlama ile, 10 üzerinden 8,9 gibi çok yüksek bir puan almıştır.

Bu başarıyı ve ilgili gören 20th Century Fox ekibi animasyonun 2. Sezonunu çekmek için toplantılara başladılar. Fakat animasyonun 2. Sezonunun yayınlanıp yayınlanmayacağı hakkında kesin bir bilgi yok ve 2. Sezonun yayınlanacağı zaman ile ilgili kimsenin verebileceği net bir tarih yok.

Fakat dizi türkiye ekibi olarak bizim de teorilerimiz var. Star Wars: The Bad Batch 2. Sezon Ne Zaman çıkacak? Sorusuna cevap olarak 4 Mayıs 2021 tarihin de ilk bölüm yayınlandı ve trendlerde yer aldı şimdi ise 2. sezon yayın tarihi 2022 nin ortalarında yayınlanacak gibi duruyor.

 Star wars:the bad batch oyuncuları

Star Wars denildiğin de akan suların durulduğu, izlenmeden direk “like” tuşuna basan tayfa büyük  ihtimalle benim yazımı şuan okuyorlar.

Film veya dizi yapımlarında seneryo, ekipmanlar falan dünyanın en kaliteli olursa olsun oyuncular amatör olduğu zaman o kadar yatırım resmen çöp oluyor.

Hiç bir kusuru olmayan star wars the bad batch oyuncuları ve yapım ekibi bizlere 4-4 lük bir proje çıkarttıkları için kendilerine teşekkür ederim.

Peki star wars the bad batch oyuncuları kimler ;

  • Ming-Na Wen
  • Dee Bradley Baker
  • Michelle Ang
  • andrew kishino
  • Stephen Stanton

Dizi-Film Sitelerinin Dizi Hakkında Puanlamaları

  • Günümüzde Film ve diziler ile ilgili en büyük puanlama sitesi olan IMDb’de yapılan puanlamaya göre 10 üzerinden 8,9 puan almıştır.
  • Ülkemizde çoğu kişinin film veya dizi izlemek için kullandığı com kullanıcılarının yaptığı puanlamada 10 üzerinden 9,1 puan almıştır.

 Yayınlanan Star Wars Filmleri

Film ABD vizyon tarihi Yönetmen
Yeni Bir Umut 25 Mayıs 1977 George Lucas
İmparator 21 Mayıs 1980 Irvin Kershner
Jedi’ın Dönüşü 25 Mayıs 1983 Richard Marquand
Gizli Tehlike 19 Mayıs 1999 George Lucas
Klonların Saldırısı 16 Mayıs 2002
Sith’in İntikamı 19 Mayıs 2005
Güç Uyanıyor 18 Aralık 2015 Jefrey Jacob Abrams
Son Jedi 15 Aralık 2017 Rian Johnson
Skywalker’ın Yükselişi 20 Aralık 2019 Jefrey Jacob Abrams
Antoloji filmleri
Rogue One 16 Aralık 2016 Gareth Edwards
Han Solo 25 Mayıs 2018 Ron Howard
Rogue Squadron* 22 Aralık 2023 Patty Jenkins

*Rogue Squadron filmi 22 Aralık 2023 tarihinde vizyona girecek.

Star Wars: The Bad Batch izlenir mi?

Bu zaman kadar çıkan bütün star wars dizi ve filmlerinin hepsi büyük rağbet gördüğü için gişe rekorları kırdı. Haliyle bunu yazma gereği dahi görmüyorum fakat yinede bu diziye başlayacak olan kardeşlerimiz ve büyüklerimiz için burada belirtme gereği duyuyorum. Kesinlikle Star Wars: The Bad Batch dizisi izlenir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz