Ana Sayfa Bir Başkadır Bir Başkadır Peri kimdir? Defne Kayalar Yaşı, Boyu

Bir Başkadır Peri kimdir? Defne Kayalar Yaşı, Boyu

Değerli oyuncu Bir Başkadır dizisinde Peri kimdir ve canlandıran Defne Kayalar yaşı, sevgilisi, boyu, dizileri gibi bilgiler sunduk!

Efsane dizinin oyuncularına yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Kişisel bilgileri ile ilgili bir özet olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca bu kişilerin dizide nasıl bir karakteri oynadığına da bakabilirsiniz.

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Bir Başkadır Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Bir Başkadır dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Bir Başkadır Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Bir Başkadır Peri Kimdir?

Canlandıran:Defne Kayalar
Yaşı:7 Mayıs 1975
Nereli:İzmir
Kilosu:58 kg
Boyu:1.74 m
Eşi / Sevgilisi:Bilinmiyor.

Profesyonel bir psikolog olarak devlet hastanesinde görev yapmaktadır. Hastaları ile arasında bir sınır koyarak iletişim kurar.

Oldukça güzel bir fiziği ve yüz ifadesi vardır. Orta yaşlarında ve iyi eğitimli bir karakterdir.

Sevgilisi yoktur. Yanlızlığı tercih etmiştir. Kafasına uygun biri ile karşılaşmadığını düşünmektedir.

Ailesi varlıklıdır. Küçük yaşlarından bu zamana değin birçok ülke ve şehir görmüştür. Okumayı ve ülkelerin kültürlerini tanımayı çok sever.

Meryem ile ilk karşılaşması garip olmuştur. Oldukça uzun süre boyunca Meryem konuşmamıştır. Ardından birkaç kelam etmiştir.

Bir profesyonel olarak elinden geldiğince Meryem’e yardımcı olmak ister. Ancak ne var ki Peri aslında örtülü insanlara karşı önyargılı biridir. Onları daha yakından tanımamıştır ve nasıl insanlar olduğu konusunda çok da bilgisi yoktur.

Yıllar boyunca yurtdışında okumanın ve yaşamanın verdiği tecrübe, yerel halk ile iletişime geçilince çok da anlamlı gelmemiştir.

Özünde iyi niyetli ve kendi sorunlarını da çözmeye çalışan bir kadındır. Meryem’e tüm yardımını sunmaya çalışacaktır. Çalışmalıdır. Kendisine saygı duyan bir kadın olarak bunu yapmalıdır.

Defne Kayalar Kimdir?

7 Mayıs 1975 İzmir doğumludur. Eğitimini Bilkent Üniversitesi Grafik Bölümü’nü başarı ile bitirerek elde etmiştir.

Ardından Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nde asistan olarak çalıştı. Televizyon dünyasından ve oyunculuktan oldukça etkilenen Defne Kayalar kendini geliştirdi ve projelerde yer almaya başladı.

İlk profesyonel dizi oyunculuğu tecrübesini 2010 yılında Keskin Bıçak dizisinde elde etmiştir. Gösterdiği performans beğenilince ardından Eve Düşen Yıldırım dizisinde oyuncu olarak yer alabilmiştir.

Özellikle 2013 yılında 20 Dakika dizisinde 24 bölüm boyunca Derin isimli karaktere hayat vermesi ile kendisini oyunculuk alanında kanıtlamış oldu.

Medcezir dizisi ile Sedef karakterine can verince tüm Türkiye tarafından değerli bir oyuncu olarak bilinirliğini artırdı.

Ayrıca Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde Nesrin rolü ile çok sevildi ve birçok projede yer almaya devam etmektedir.

Son zamanlarda Bir Başkadır dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Peri rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Defne Kayalar Dizileri

  • Bir Başkadır
  • Hakan: Muhafız
  • Dip
  • Fi
  • Bu Şehir Arkandan Gelecek
  • Medcezir
  • 20 Dakika
  • Eve Düşen Yıldırım
  • Keskin Bıçak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz