Ana Sayfa Bir Başkadır Bir Başkadır Ali Sadi Hoca kimdir? Settar Tanrıöğen Yaşı

Bir Başkadır Ali Sadi Hoca kimdir? Settar Tanrıöğen Yaşı

Değerli oyuncu Bir Başkadır dizisinde Ali Sadi Hoca kimdir ve canlandıran Settar Tanrıöğen yaşı, boyu, dizileri gibi bilgiler sunduk!

Efsane dizinin oyuncularına yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Kişisel bilgileri ile ilgili bir özet olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca bu kişilerin dizide nasıl bir karakteri oynadığına da bakabilirsiniz.

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Bir Başkadır Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Bir Başkadır dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Bir Başkadır Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Bir Başkadır Ali Sadi Hoca Kimdir?

Canlandıran:Settar Tanrıöğen
Yaşı:15 Temmuz 1962
Nereli:Denizli
Kilosu:80 kg
Boyu:1.78 m
Eşi / Sevgilisi:Bilinmiyor.

Bulundukları mahallenin saygı duyulan ve sevilen hocasıdır. Eşi ve kızı ile birlikte yaşamaktadır. Oldukça sakin ve bir o kadar da cana yakın tavırlar sergilemektedir.

Dini bilgisi yüksek ve mahallede danışılan kişidir. Mahalleli, bir sorun olunca hemen soluğu Ali Sadi hocanın yanında almaktadır.

Davranışları ve sözleri ile yardımını isteyen insana elinden geleni ve yaşam tecrübesini sunar. Dini bilgisi ile yol göstermeye çalışır.

Kötü niyetli biri değildir. Empati kurabilen ve dostane yaklaşımı ile insanı etkileyen bir yapısı vardır.

Daha fazla bilgi vermek spoiler olması açısından uygun düşmeyebilir. Karakteri, diziyi izleyerken keyif alarak tanıyacabileceksiniz.

Settar Tanrıöğen Kimdir?

15 Temmuz 1962 Denizli doğumludur. Eğitimini Hacettepe Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Arkeoloji ve Sanat Tarihi Bölümü’nü başarı ile bitirerek elde etmiştir.

Sinemaya ve oyunculuğa merak salıp özel oyunculuk dersleri alarak kendini geliştirmiştir. Ardından genel anlamda 1995 yılından bu yana aktif olarak dizi ve filmlerde yer almayı başarmış, tecrübeli ve başarılı bir oyuncu haline gelmiştir.

İlk defa 1995 senesinde Bir Demet Tiyatro dizisinde Saldıray Abi rolü ile profesyonel dizi oyunculuğu tecrübesini elde etmiştir.

Ardından Boşgezen ve Kalfası dizisi ile devam edip İkinci Bahar dizisinde Vakkas rolü ile ekranlar yer bulmuştur.

Özellikle 2015-2017 seneleri arasında Baba Candır dizisinde Salih Çelik karakterine hayat vererek Türkiye tarafından tanınan bir oyuncu haline gelmiştir.

Son zamanlarda Bir Başkadır dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Ali Sadi Hoca rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Settar Tanrıöğen Dizileri

 • Bir Başkadır
 • Kuzgun
 • Bu Sayılmaz
 • Baba Candır
 • Urfalıyam Ezelden
 • Gece Gündüz
 • Karınca Yuvası
 • Alacakaranlık
 • İkinci Bahar
 • Boşgezen ve Kalfası
 • Bir Demet Tiyatro

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz