Ana Sayfa Bir Annenin Günahı Bir Annenin Günahı Yusuf kimdir? Mert Yazıcıoğlu Yaşı, Boyu

Bir Annenin Günahı Yusuf kimdir? Mert Yazıcıoğlu Yaşı, Boyu

Değerli oyuncu Bir Annenin Günahı dizisinde Yusuf kimdir ve canlandıran Mert Yazıcıoğlu yaşı, sevgilisi, boyu, dizileri gibi bilgiler sunduk!

Efsane dizinin oyuncularına yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Kişisel bilgileri ile ilgili bir özet olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca bu kişilerin dizide nasıl bir karakteri oynadığına da bakabilirsiniz.

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Bir Annenin Günahı Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Bir Annenin Günahı dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Bir Annenin Günahı Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Bir Annenin Günahı Yusuf Kimdir?

Canlandıran:Mert Yazıcıoğlu
Yaşı:10 Mayıs 1993
Nereli:İstanbul
Kilosu:70 kg
Boyu:1.78 m
Eşi / Sevgilisi:Afra Saraçoğlu

Oldukça zeki bir çocuktur. Hem okuyup hem de gizli çalışmaktadır. Ne iş bulursa çalışıyor, çok da ayırt etmemektedir. Bunun yanında gizlice çalışmasının sebebi annesi Suna’dır.

Eğer annesi onun bu kadar canla başla bir işte çalıştığını görürse çok üzülür ve kendini yıpratmak olsa bile daha fazla çalışır. Sırf Yusuf çalışmasın diye.

Zeki olmasını, okuldaki derslerde gösterdiği başarı ile ve kendisine söylenen-sorulan herhangi bir soruya cevabı ile anlayabilmekteyiz.

Becerikli olduğunu ise girdiği çoğu işte başarı ile çalışabilmektedir. Çabuk uyum sağlayabilmektedir. Kardeşleri daha rahat yaşayabilsin ve annesi birazcık dinlenebilsin diye kendini yıpratmaktadır.

Genç ve güçlüdür. Kendisini böyle hissetmektedir. Başına kötü bir sağlık sorunu gelecektir. Bu sağlık sorunu esnasında annesi Suna büyük üzüntü ve kedere bağlanacaktır.

Kardeşleri Ali ve Zehra, Yusuf için çok değerlidir. Özellikle Ali’nin çok da kötü bir çocukluk geçirmemesini istemektedir. Elinden gelse Ali ve Zehra’ya dünyadaki tüm rahat ve huzur veren her şeyi sunacaktır.

Annesi Suna ise Yusuf için çok farklı bir yerdedir. Saçının teline zarar gelmesini istemez. Annesinin bu kadar yıpratıcı şekilde çalışmasından oldukça üzüntü duymaktadır.

Ancak Yusuf’un oldukça güçlü bir azmi ve umudu vardır. Gözünün içi parlamaktadır.

Hem de okulda güzeller güzeli bir kız görmüştür. Gözü parlamasın da ne yapsın.

Mert Yazıcıoğlu Kimdir?

10 Mayıs 1993 İstanbul doğumludur. Genç oyuncu eğitimini 3 Mota Eğitim Atölyesi’nde oyunculuk dersi alarak tamamlamıştır. Halen daha özel oyunculuk dersleri alarak kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Bunun yanında ilk kez sahne ışığını 2011 yılında Dedemin İnsanları filminde konuk oyuncu olarak yaşamıştır.

Yer aldığı bazı dizi ve film projelerinde göstermiş olduğu başarı ile sevilen bir oyuncu haline gelmeyi başarmıştır. Gelecek dönemlerde birçok yapımda yerde alacağını düşünüyoruz.

Genel olarak oynadığı dizilerde yüksek bölüm sayısına ulaşan oyuncu kariyerinin ilk günlerinde Karagül dizisinde oynadığı 125 bölüm ile oldukça değerli bir tecrübe elde etti ve daha sonra oynadığı dizilerde de önemli roller kapmayı başardı.

Özellikle Aşk 101 dizisinde oynadığı Osman karakteri ile gösterdiği performans çok beğenilmiştir.

Yani kariyerinin başlangıcı 2011 yılıdır ve o günden bu yana toplamda 9 projede yer alarak gen biri olarak, tecrübeli isimler arasında yerleşmiştir.

Son zamanlarda Bir Annenin Günahı dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Yusuf rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Mert Yazıcıoğlu Dizileri

  • Bir Annenin Günahı
  • Aşk 101
  • Bir Litre Gözyaşı
  • Mehmed: Bir Cihan Fatihi
  • Umuda Kelepçe Vurulmaz
  • Karagül
  • Kayıp Şehir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz