Ana Sayfa Bir Annenin Günahı Bir Annenin Günahı Sadri kimdir? Musa Uzunlar Yaşı, Boyu

Bir Annenin Günahı Sadri kimdir? Musa Uzunlar Yaşı, Boyu

Değerli oyuncu Bir Annenin Günahı dizisinde Sadri kimdir ve canlandıran Musa Uzunlar yaşı, sevgilisi, boyu, dizileri gibi bilgiler sunduk!

Efsane dizinin oyuncularına yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Kişisel bilgileri ile ilgili bir özet olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca bu kişilerin dizide nasıl bir karakteri oynadığına da bakabilirsiniz.

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Bir Annenin Günahı Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Bir Annenin Günahı dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Bir Annenin Günahı Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Bir Annenin Günahı Sadri Kimdir?

Canlandıran:Musa Uzunlar
Yaşı:22 Nisan 1959
Nereli:Antalya
Kilosu:68 kg
Boyu:1.79 m
Eşi / Sevgilisi:

Yağmur İnşaat’ın sahibi. Genç yaşından bu zamana elde ettiği birçok şeyi büyük fedakarlıklarda bulunarak kazanmıştır. Her daim sıkı çalışmış ve iyi niyetli davranmıştır.

Çevresindeki insanların takdirini kazanmış ve saygısını elde etmiştir. Buna da emeğini harcayarak, elinden geleni yaparak sahip olmuştur.

Kızı Yağmur’u her şeyden çok sevmektedir. Ailesini önemseyen ve ailenin iyiliği için çalışan bir babadır. Sadri, ailesindekilerle ilişkisini bir kefeye koyarsa Yağmur ile olan ilişkisini başka bir kefeye koyar.

Yağmur’un kılına zarar gelmesine asla müsaade etmez. Yağmur’un başına bir şey gelmesindense kendini feda etmeye hazırdır. Ayrıca çalışanı Çetin’i de pek sevdiği söylenemez. Aslına bakarsanız Çetin ile arasında net bir sorun yoktur ancak bir şeyler sezmektedir.

Oldukça zeki ve sabırlı bir insan olan Sadri’nin aklından geçenleri tahmin etmek oldukça zordur.

Musa Uzunlar Kimdir?

22 Nisan 1959 Antalya doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü başarı ile bitirerek eğitimini 1985 yılında tamamlamıştır.

Bursa’da, Ankara’da ve İstanbul’da Devlet Tiyatrosu kadrolarında bulunarak oyuncu ve yönetmenlik yapmıştır.

Genel anlamda 1981 yılından bu yana oyunculuk çevresinde bir hayat sürdürmüştür. Sayısı belli olmayan tiyatro oyunculuğu bulunmaktadır.

Profesyonel dizi oyunculuğu tecrübesini Geçmiş Bahar Mimozaları mini dizisinde elde etmiştir. Burada 1989 yılında oynamıştır.

Ayrıca asıl çıkışını ve tüm Türkiye’nin kendisini tanımasını sağlan performansını Kurtlar Vadisi: Pusu dizisinde İskender Büyük rolü ile elde etmiştir.

Ardından Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisi Reşat Yaşaran ile devam etmiş, usta oyunculuğunu ekranlara taşımıştır.

Son zamanlarda Bir Annenin Günahı dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Sadri rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Musa Uzunlar Dizileri

  • Bir Annenin Günahı
  • Poyraz Karayel
  • Şubat
  • Fatmagül’ün Suçu Ne?
  • Kurtlar Vadisi: Pusu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz