Ana Sayfa Oyuncular Baş Belası Doruk Kimdir  (Yılmaz Kunt)

Baş Belası Doruk Kimdir  (Yılmaz Kunt)

ATV ekranlarında yaz sezonunda yayın hayatına başlayan Baş Belası dizisi isimli hem konusu hem de oyuncu kadrosu ile ilk bölümden bu yana kadar birçok kişinin gönlünde iyi bir yer edinmiştir. ARC film yapımcılığında ekranlara gelen dizisinin yapımcı koltuğunda da Murat Onbul isimli yönetmen yer almaktadır. Dizinin konusu için senaryo kısmında Gülsev Karagöz, Zafer Özer Çetinel, Ahmet Orçun Okşar ve Ramazan Demirli güçlü kalemlerini konuşturmayı başarmıştır. Her şeyi ile son zamanların en çok araştırılan konularından bir tanesi olurken bir yandan da üstün yeteneği ile Baş Belası Doruk Kimdir sorusunun ön plana çıkması dikkatleri çekiyor. Doruk karakteri ile sevenlerinin karşısına çıkan Yılmaz Kunt kimdir sorusu merak edilenlerden bir tanesidir. Peki, bu kadar merak edilen Yılmaz Kunt kimdir?

Adı: Yılmaz
Soyadı: Kunt
Meslek: Oyuncu
Doğum Tarihi: 19 Kasım 1994
Aslen Nereli: Ankara
Medeni Hali: Sevda Erginci
Burç: Akrep
Yaş: 27
Boy: 1.90
Kilo: 80

Yılmaz Kunt kimdir?

Yılmaz Kunt kimdir en merak edilen konulardan bir tanesi olurken 19 Kasım 1994 yılındayken Ankara sınırlarında dünyaya gelmiş olduğu bilinmektedir. Bedensel özellikleri ve medeni durumu her ne kadar en çok araştırılan konulardan bir tanesi olsa bile bu konu hakkında net bilgiler yoktur.

Akrep burcu olan genç oyuncunun 80 kg civarında ve 1,90 boylarında olduğu tahmin edilmektedir. İlkokul ve ortaöğretim hayatı için şu an net bilgiler yer almasa bile üniversite hayatını Ankara sınırlarında tamamlamış olduğu bilinmektedir. Ankara Atılım üniversitesi uluslararası ilişkiler bölümünden mezun olmuştur.  Fakat sinema ve tiyatro alanlarına karşı olan ilgisinden ötürü her zaman dikkatleri çekmiş ve asıl kariyer hayatını bu alana yönlendirmeyi  tercih etmiştir. 2015 yılında katılmış olduğu Best model of Turkey yarışmasında birinci olmayı başarmıştır. Yılmaz Kunt son zamanlarda Kanal D ekranlarının sevilen yapımlarından Afili Aşk dizisindeki Berk karakterine hayat vermesinin ardından ATV ekranlarının sevilen dizisi Baş Belası isimli yapımda yer almaya başlamıştır. Şu an çok az yapımda yer alan ünlü oyuncu ilerleyen zamanlarda birçok yapımda yer alacak gibi duruyor. Gerçekten üstün bir oyunculuk performansı olan yakışıklı oyuncunun sosyal medya kullanımına karşı düşkün olduğu da gelen bilgiler arasında yer almaktadır.

Yılmaz Kunt rol aldığı yapımlar

Yılmaz Kunt rol aldığı yapımlar incelenecek olduğu zaman sadece 4 farklı yapı dikkatleri çekmektedir. Gerçekten de çok genç bir oyuncu olmasından ötürü her ne kadar daha çok fazla ekranlarda görme fırsatı elde edilmemiş olsa bile, üstün yeteneğinden dolayı birçok teklif aldığı da bilinmektedir.

  1. 2021 – Baş belası
  2. 2019 – Afili Aşk(Berk Koçar) (TV Dizisi)
  3. 2016– Gülümse Yeter (Sarp) (TV Dizisi)
  4. 2021- Kırmızı Oda

Olarak dikkatleri çekmektedir. Şimdilerde ATV ekranlarının en sevilen dizilerinden bir tanesi olan Baş Belası dizide Doruk karakteri ile sevenlerinin karşısına  çıkmaya devam etmektedir.

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz