Ana Sayfa Akıncı Akıncı Nergis (Büşra Develi) Kimdir? Nereli? Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Akıncı Nergis (Büşra Develi) Kimdir? Nereli? Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Büşra Develi Kimdir? Büşra Develi Nereli? Büşra Develi Yaşı, Büşra Develi Boyu, Büşra Develi Sevgilisi, Büşra Develi burcu vb bilgier aşağıda.

 

Akıncı Dizisi Nergis  Kimdir? (Büşra Develi)

Reytingleri alt üst eden başarılı dizilerden biri de akıncı dizisi olmuştur, başrolünde fatih karakteri ile Şükrü Özyıldız yer alır. fatih karakteri İstanbul’u korumayı kendine görev edinmiş bir Osmanlı torunudur. Ayrıca başarılı dizde, dikkat çeken bir diğer karakter ise gazeteci nergis karakteridir. Nergis gazetecilik mesleğine aşık olan ve bu alanda sürekli ismini duyurmaya çalışan bir karakterdir. Amacı adı en çok bilinen gazeteciler listesine girmektir. Büşra develi akıncı dizisindeki karakterin ve rollerinin en iyi şekilde üstesinden gelmeyi başarmıştır.

 

Büşra Develi Kimdir?

27 yaşında olan Büşra develi, 25 ağustos 1993 yılında dünyaya gözlerini açmıştır. 1993 doğumlu olan ünlü isim İzmit doğumlu olup, dört kız kardeşi vardır. Büşra develi, mimar Sinan üniversitesi güzel sanatlar, tiyatro bölümünde okumaya başlamıştır. Daha sonra öğrencilik hayatında iken bazı dizilerde ve oyunlarda küçük roller almaya başlamıştır. Meslek hayatına öğrencilik yıllarında başlayan ünlü isim dizi sektöründe de kendini bir hayli geliştirmiştir. Aldığı rollerin karakterlerine tam anlamı ile giren ve seyircisini mutlu etmeyi başaran isim, aynı zamanda İlyas Yalçıntaş’ın kilidinde ilk olarak tanınmıştır. Yine aynı yıl yani 2015 yılında tatlı küçük yalanlar dizisinde de kendini göstermiştir.

 

Ayrıca sadece televizyon dizilerinde değil, internet dizilerinde de sevenlerinin karşısına çıkmıştır. Burada en dikkat çeken rolü ise fi dizisinde olmuştur. Şimdi ise akıncı dizisinde baş rol oyuncusu olarak mesleğini sürdürmektedir. Akıncı dizisinde de kısa sürede sevenlerini ekran karşısına toplamayı başarmıştır.

 

Büşra Develi Boy Ve Kilosu Nedir?

Hem büründüğü karakterler ile hem de fiziği ile pek çok hayran kitlesine sahip olan Büşra develi, 180 boyundadır ve 55 kiloya sahiptir.

 

Büşra Develi Sevgilisi Kimdir?

Ünlü oyuncu hakkında en çok merak edilen konuların başında sevgilisinin kim olduğudur. 27. Yaş gününü Cem Akay ile birlikte kutlayan Büşra develi, aynı zamanda Cem Akay ile olan birlikteliğini sosyal medya hesaplarından sevenlerine duyurmuştur.

 

Büşra Develi Rol Aldığı Diziler

Küçük tatlı yalancılar, fi, İlyas yalçıntaş klipinde ve şimdilerde akıncı dizisinde rol almıştır.

Büşra Develi Fotoğrafları Galerisi

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz