Ana Sayfa Akıncı Akıncı Didem (Deren Talu) Kimdir? Nereli, Boyu, Kilosu, Burcu, Sevgilisi

Akıncı Didem (Deren Talu) Kimdir? Nereli, Boyu, Kilosu, Burcu, Sevgilisi

Akıncı Dizisi Didem (Deren Talu) kimdir? Deren Talu nereli?, Deren Talu yaşı, Deren Talu boyu, Deren Talu kilosu, Deren Talu burcu, Deren Talu sevgilisi, Deren Talu sosyal medya hesabı, Deren Talu biyografisi.

 

Atv’nin sevilen dizisi akncı’nın baş rol oyuncularından biri de Deren Talu’dur. Defne Samyeli’nin kızı olan Deren Talu, akıncı dizisi ile gündemden hiç düşmeyen isimlerden biri olmayı başarmıştır. Oyunculuktaki başarısı ve güzelliği ile geniş bir hayran kitlesine sahip olan, Dern Talu hakkında merak edilen pek çok soru mevcuttur. Sizler için bu yazımızda akıncı didem, ( Deren Talu ) hakkında en  çok merak edilen konuları bir araya getirdik…

 

Yönetmenliğini veli çelik’in üstlendiği akıncı dizisi bir süper kahramanı konu almaktadır. Osmanlı soyundan gelen fatih insanları ve İstanbul’u canı pahasına korumayı kendine görev edinmiştir. Diziyi diğer televizyon ve internet dizilerinden ayıran en önemli özellik ise bol aksiyon içermesidir.

 

Dizide başarılı bir gazeteci olan nergis karakterinin kardeşi rolünü didem karakteri üstlenmiştir. Didem karakterini ise Defne Samyeli’nin kızı olan Deren Talu üstlenmiştir. Didem, iyi kalpli, sevecen ve ablasına düşkünlüğü ile ön plana çıkan bir karakter olma özelliğini taşır. Ayrıca muhteşem fiziği ve görselliği ile de sevenlerini ekran karşısına toplamayı başarmıştır. Nergis’inkardeşi ve cevvdet’in kızı olan didem, ailesine çok düşkün olmasına rağmen ailesi ile çok fazla vakit geçirememenin üzüntüsünü yaşayan bir karakterdir.

 

Deren Talu Kimdir?

Defne Samyeli’nin kızı olan Deren Talu 1996 yılında doğmuştur. Doğum yeri ABD olan ünlü isim oyunculuk mesleğinin yanında, mankenlik de yapmaktadır. Hem fiziği hem de aldığı rolleri ile ülkemizde en çok tanınan isimlerin başında gelmiştir. Eğitimlerini yurt dışında tamamlayan deren talu, lise eğitimi içim ENKA okullarını tercih etmiştir. Ayrıca üniversite eğitimleri için ise Los Angeles’ta yaşamıştır. Eğitim yaşamında manken olmaya karar veren Deren Talu, mankenlik mesleğine ilk olarak Atıl Kutoğlu’nun defilesinde başlamıştır.

 

Deren Talu Boyu ve Kilosu

25 yaşında olan Deren Talu, 1.78 m boyundadır. Ayrıca 52 kilo olan ünlü isim fiziksel görünümü ile de çok fazla dikkat çekmektedir.

 

Deren Talu Sevgilisi Kimdir?

Deren Talu halkında en çok merak edilen konu sevgilisidir. Ünlü ismin sevgilisi  Baran Tınaz’dır. Yaklaşık 4 aylık bir beraberlikleri vardır.

 

Akıncı Didem (Deren Talu) Resimleri Galerisi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz