Ana Sayfa Akıncı Akıncı Dizisi Aylin (Didem İnselel) Kimdir? Yaşı, Boyu, Kilosu, Burcu Nedir?

Akıncı Dizisi Aylin (Didem İnselel) Kimdir? Yaşı, Boyu, Kilosu, Burcu Nedir?

Akıncı Dizisindeki Aylin Kimdir? Didem İnselel Yaşı, Didem İnselel  Boyu, Didem İnselel Kilosu, Didem İnselel Burcu Nedir? Didem İnselel  Sevgilisi-eşi kimdir? Didem İnselel sosyal medya hesabı nedir?  ve Didem İnselel Resimleri ve Didem İnselel fotoğraf galerisini aşağıda bulabileceksiniz.

 

Akıncı Dizisi Aylin (Didem İnselel) Kimdir?

2021 yılında güçlü oyuncu kadrosu ve idealı senaryosu ile gündeme bomba gibi oturan dizilerden biri de akıncı dizisi olmuştur. Diziyi bu kadar özel kılan detay ise kesinlikle güncel olayları konu alması ve aksiyon türünde bir dizi olmasıdır. Dizinin baş karakteri fatih, İstanbul’u korumayı kendine görev edinen bir Osmanlı torunudur. Fatih’e yardımcı olan ise onun eğitmeni Orhan’dır.

 

Ayıraca fatih olayları tamamen bir gizlik içinde yönettiği için fatih’in gerçek kimliğini ortay çıkarmaya çalışan  başarılı bir gazeteci karakterine de dizide yer verilmiştir. Aylin ise başarılı gazetecinin arkadaşı ve yardımcısı rolündeki karakterlerden biridir.

 

Akıncı dizisindeki Aylin’e çok bir senaryo yüklenmemiş olsa da dizinin ilerleyen bölümlerinde güzel oyuncuyu daha çok göreceğiz. İzleyiciyi ekran karşısına toplamayı başaran yetenekli ve güzel oyuncu hakkında pek çok merak edilen konu vardır. Sizler için bu yazımızda didem inselel hakkında geniş detaylı bilgilere yer vereceğiz. Siz de yazımızı takip ederek, başarılı oyuncu hakkında daha geniş bilgi birikimine sahip olabilirsiniz.

 

Didem İnselel Kimdir? Hayatı- Biyografisi

Didem inselel, 1976 doğumlu olup, hayatı boyunca pek çok başarılı projelere imza atmıştır. Akademi İstanbul radyo televizyon bölümünden, başarı ile mezun olmuştur. Televizyonculuktaki ilk adım, kana d haber merkezinde başlamıştır. Didem inselel, kanal d televizyonunda stajyer olarak kariyerine başlamıştır.

 

Dizilerde rol almadan önce bazı televizyon programlarında sunucu olarak seyircisinin karşısına çıkmıştır. İlk sunuculuğunu ise melodi adlı 1999 yapım televizyon programında yapmıştır. Burada güzelliği ve zekası ile hemen dikkat çekmiş ve akabinde bazı reklam projelerinde görev almıştır.

 

Didem inselel, oyunculuk kariyerine ise  ilk olarak 2003 yılında serseri aşıklar dizisi ile başlamıştır. Daha sonra tüm Türkiye’yi ekran karşısına kitleyen kavak yelleri dizisindeki gönül hoca karakteri ile seyircisi ile buluşmuştur. Şuan 44 yaşında olan Didem inselel, yine reyting rekortmeni olan akıcı dizisinde rol almaktadır. Burada gazeteci karakteri ile sevenlerinin karşısına çıkmıştır.

 

Didem İnselel Boyu ve Kilosu

Didem inselel boyu 1,76 olmakla beraber 56 kilodadır.

Ünlü isim bekar olduğu gibi sevgilisinin olup, olmadığı bilinmiyor.

Akıncı Dizisi Aylin (Didem İnselel) Resimleri- Fotograf Galerisi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz