Ana Sayfa Akıncı Akıncı Murat (Atakan Hoşgören) Kimdir? Yaşı, Boyu, Sevgilisi, Nereli, Burcu.

Akıncı Murat (Atakan Hoşgören) Kimdir? Yaşı, Boyu, Sevgilisi, Nereli, Burcu.

Akıncı Dizisi Murat Kimdir? Atakan Hoşgören Yaşı, Atakan Hoşgören Boyu, Atakan Hoşgören Sevgilisi, Atakan Hoşgören Nereli, Atakan Hoşgören’in Burcu. Atakan Hoşgören’in sosyal medya hesapları, Atakan Hoşgören hayatı-biyografisi.

 

Akıncı Dizisi Murat (Atakan Hoşgören) Kimdir?

Yayınladığı ilk günden bu yana merakla takip edilen dizilerden biri de kesinlikle akıncı dizisidir. Dizi bir bilim kurgu ve aksiyon tadında olduğu için hemen dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Dizinin baş karakteri ise fatih adındaki bir tarih öğretmenidir. Fatih, İstanbul’un huzur ve güvenliğini eskinde bu yana koruyan ailenin çocuğudur. Babasından sonra İstanbul’u ve insanları koruma görevi kendine verilmiştir. Fatih’e bu konuda en çok destek olan kişilerden biri de babası ile beraber görev aldığın söyleyen eğitmeni Orhan’dır.

Gündüzleri okulda tarih öğretmenliği yapan fatih, geceleri ise karanlık güçlere karşı mücadele etmektedir. Kimliğini herkesten bir sır gibi saklayan süper kahramanın aynı zamanda murat adında bir erkek kardeşi vardır. Murat, yani fatih’in kardeşi rolünü ise Atakan Hoşgören üstlenmiştir.

 

Atakan Hoşgören, genç ve yetenekli oyuncularımızdan biridir. Daha önce rol aldığı dizlerde hem yakışıklılığı ile hem de yeteneği ile adeta bir yıldız gibi parlamayı başarmıştır. Akıncı dizisinde ise fatih’in kardeşi rolünü üstlenmektedir. Murat, tarih öğretmeni olan fatih’in görev yaptığı okulda öğrencidir. Burada ağabeyine sıklıkla ağabey dediği için fatih onu uyarmış ve kendisine hocam diye hitap etmesini istemiştir.

 

Atakan Hoşgören Kimdir? Hayatı- Biyografisi

İstanbul’da 5 ağustos 1999 yılında gözlerini açan Atakan Hoşgören, dört kardeşten biridir. Kardeşlerinin en küçüğü olan ünlü oyuncu, ailesinin desteği ile hobi olarak başladığı oyunculuk alanında kendini geliştirmeyi başarmıştır. Oyunculuk  kadar spora da ilgili olan Atakan Hoşgören, 5 yıl Beşiktaş basketbol alt yapısında oynamıştır. Ayrıca Atakan Hoşgören, sadece dizi oyunculuğu ve sporla değil, aynı zamanda da modellikle de yakından ilgilenmiştir.

 

Atakan Hoşgören, doğuş üniversitesi İngilizce işletme bölümünde okumaktadır. Oyunculuk merakı ve oyunculuk hevesi ile eğitim hayatına devam ederken ünlü oyuncu koçlarından sahne eğitimleri almış ve bu yönde birkaç dizide tol almıştır. İlk dizi deneyimini yıldızlar şahidim ve 4N1K dizilerinde göstermiştir.  Şimdilerde ise sevenlerinin her hafta beklediği akıncı dizisinde, dizinin baş karakterinin kardeşi rolünde oyunculuğuna devam etmektedir.

 

Atakan Hoşgören Boyu ve Kilosu

Atakan Hoşgören 1,84 boyda olup, 79 kilo ağırlığındadır. Ünlü oyuncunun sevgilisi vardır ama ismini açıklamak istememiştir.

 

Atakan Hoşgören Resimleri- Fotoğraf Galerisi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz