Ana Sayfa Akıncı Akıncı Yağız (Serhat Onat) Kimdir? Yaşı, Boyu, Kilosu, Sevgilisi, Nereli?

Akıncı Yağız (Serhat Onat) Kimdir? Yaşı, Boyu, Kilosu, Sevgilisi, Nereli?

Akıncı Dizisi Yağız Kimdir?  Serhat Onat Yaşı, Serhat Onat Boyu, Serhat Onat Kilosu, Serhat Onat Sevgilisi, Serhat Onat Nereli? Serhat Onat sosyal medya hesapları, Serhat Onat resimleri hepsi aşağıda.

 

Akıncı Yağız (Serhat Onat) Kimdir?

Her hafta yeni bölümü merakla beklenen dizilerden biri akıncı dizisidir. Büyük bir hayran kitlesi olan dizide Şükrü Özyıldız baş rolde yerini almıştır. Dizinin konusu bir süper kahramanın kötülerle mücadelesini konu almaktadır. Kökleri Osmanlı hanedanlığına kadar dayanan fatih, her gün farklı bir asayiş olayı ile İstanbul’u korumakla görevlendirilmiştir. Esasen öğretmen olan baş rol karakteri, aynı zamanda tek başına masum insanları kötü karakterlerden korumaktadır.

 

Elbette akıncı ismi ile duyulan baş karakterin hayranları kendisinin  asıl kimliğini merak etmektedir. Bu doğrultuda nergis adındaki gazeteci tüm öze verisi ile akıncının gerçek kimliğini ortaya çıkarmaya çalışır.

 

Baş roldeki nergis karakterinin kardeşi ise yağız karakteri ile serhat onat olmuştur.

Yağız, nergisin kardeşi olup, dizideki Cevdet’in oğludur. Babasına işlerinde yardımcı olan yağız, bir takı tasarımcısıdır. Babası evlendikten sonra evden ayrılan ablası yanı nergis karakterini sürekli olarak  eve geri dönmek için ikna etmeye çalışmaktadır.

 

Serhat Onat Kimdir? Hayatı-Biyografisi

Düzgün fiziği ve kendine güvenen tarzı ile tüm dikkatleri üzerine toplamayı başaran Serhat Onat, 1994 yılında İzmit’te dünyaya gelmiştir. Genç oyuncu lise öğrenimini tamamladıktan sonra İstanbul’a gelerek, dans ve tiyatro eğitimleri almıştır. Akabinde Anadolu üniversitesi devlet konservatuarları tiyatro bölümüne girdi.

 

Oyunculuk mesleğine adeta büyük bir aşkla bağlı olan ünlü isim üniversite eğitimleri sırasında da pek çok önemli projede yer almayı başarmıştır. Özellikle tiyatro oyunlarında gösterdiği performans sayesinde tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

 

Serhat Onat’ı ilk olarak muhteşem yüz yıl dizisi ile tanıdık. Muhteşem yüz yıl dizisinde şehzade murad karakteri ile ve sergilediği oyunculuk performansı ile adeta gönüllere taht kurmayı başarmıştır.

 

Akıncı dizisinde ise baş rol  oyuncusunun kardeşini canlandırmakta olup, aynı zamanda eğitimlerine de devam etmektedir. Bodrum masalı gibi daha pek çok dizide kendine rol bulan ünlü isim yurt dışı ve yurt içi çeşitli festivallere de katılarak kendini geliştirmeyi hedeflemektedir.

 

Serhat Onat Boyu ve Kilosu

Serhat Onat’ın boyu 1,83 cm olup, 79 kilodadır. Bekar olan Serhat Onat, Gülşen potuk ile bir birliktelik yaşamaktadır.

 

Serhat Onat Resimleri, Serhat Onat Fotoğraf Galerisi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz