Ana Sayfa Akıncı Akıncı Fatih ( Şükrü Özyıldız ) Kimdir? Yaşı, Boyu, Nereli?

Akıncı Fatih ( Şükrü Özyıldız ) Kimdir? Yaşı, Boyu, Nereli?

Akıncı Dizisi Fatih (Şükrü Özyıldız) Kimdir? 

Oyunculuğundaki ustalıkla bilinen  Şükrü Özyıldız, atv kanalının yeni dizisi akıncı’da baş rol oyuncusu olarak görev almaktadır. Daha önce pek çok dizi ve tiyatro oyunlarında yer almış ünlü isimlerden biridir. Dizideki karakteri ve performansı ile kısa sürede seyircileri tarafından merakla takip edilen bir isim olmuştur.

Akıncı Dizisi Fatih Nasıl Bir Karakter?

Şükrü Özyıldız dizide fatih karakterine can vermektedir. Fatih, kökleri Osmanlı hanedanlığına kadar dayanan bir kahraman olarak sevenlerinin karşısına çıkmıştır. Dizideki görevi ise İstanbul’u korumaktır İstanbul için canını dişine takan karakter İstanbul için her şeyi yapacak bir karaktere sahiptir. Gerek konuşması gerek farklı bir tarzı ile diziyi hemen herkes tarafından merak edilen bir hale getirmiş bir karakter olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Şükrü Özyıldız Kimdir? Biyografi

İzmir doğumlu olan Şükrü Özyıldız, uzun yılladır tiyatro ve televizyon sektöründe kendini göstermiş isimlerden biridir. 1988 doğumlu olan ünlü isim, aslında kafes dövüşlerine merakı ile bilinir. Şükrü Özyıldız Müjdat genze sanat merkezinde oyunculuk eğitimleri alarak, sektöre sağlam bir giriş yapmıştır. Televizyondaki ilk projesi ise 2011 yılında derin sular adlı dizide rol almıştır. Buradaki performansı ve oyunculuk kalitesi ile de kısa sürede belli bir hayran kitlesine sahip olmuştur. Şimdilerde ise akıncı dizisinde baş karakter olarak oyunculuk mesleğine devam etmektedir.

 

Şükrü Özyıldız Eğitim Hayatı

Fatih karakteri ile izleyicisinin karşısına çıkan Şükrü Özyıldız, İstanbul teknik üniversitesi gemi makineleri mühendisliği bölümünü kazanmıştır. Ancak buradaki eğitim hayatı sadece bir yıl sürmüş ve daha sonra yeni bir sınava daha girerek, ege üniversitesinde işletme bölümü okumaya başlamıştır. Eğitimi sırasında erasmus ile eğitim hayatına Portekiz’de devam etmiştir.

Şükrü Özyıldız Boyu ve Kilosu

Akıncı dizisindeki rolü ile hem karakter olarak hem de fiziksel görünüm olarak dikkat çeken Şükrü Özyıldız, boyu 1.90 m olup, kilosu 80 dir. Kahverengi göz rengi ile ve saçlarının doğal oluşu ile de pek çok kişi tarafından sevilen ünlü yıldızın bir de kendinden iki yaş küçük kız kardeşi vardır. Sevgilisi ise Hande Doğandemir olduğu söylenmektedir.

 

Şükrü Özyıldız Resimleri Galerisi

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz