Ana Sayfa Dizi Özetleri Acı Tatlı Ekşi Filminin Konusu Nedir?

Acı Tatlı Ekşi Filminin Konusu Nedir?

acı tatlı ekşi
acı tatlı ekşi

Acı Tatlı Ekşi filmi 2017 yapımı bir Türk filmi olup gerçekten Acı Tatlı Ekşi filmi oyuncuları kaliteli bir kadrodur. Bu yazımızda sizlere Acı Tatlı Ekşi izle , konusu ve oyuncuları hakkında bilgi vereceğiz.

 Film konu olarak neyi anlatmaktadır?

Yönetmenliğini Andaç Haznederoğlu’nun yapmış olduğu bu film, 22 aralık 2017’de vizyona girmiştir. Sık sık yayımlanan fragmanlarıyla büyük beklenti yaratan bu film, seçmiş olduğu oyuncuları ile de büyük bir ilgi görmüştür. Filmin baş rollerini ise Buğra Gülsoy ve Özge Özpirinçci paylaşmaktadır. Filmin konusu ise fragmanda kendini belli etmektedir.

Acı Ekşi Tatlı Filminin Konusu Nedir?

Filmde Buğra Gülsoy Murat karakterini, Özge Özpirinçci ise Duygu karakterini canlandırmaktadır. Filmde ise bu iki karakterin dram ve heyecan dolu aşk hikayeleri anlatılmaktadır. Konuda asıl yer edinen tema, Duygu karakterinin davranışlarında meydana gelen iniş ve çıkışlardır.

Duygu ve Murat uzun yıllardan beri sevgilidir ve ilişkileri belirli bir boyuta gelmiştir. Geriye atılması gereken tek bir adım kalmıştır ve bu adım evliliktir. Murat bu adımı atar ve Duygu’ya evlenme teklifi eder. Duygu ise bu teklifi kabul etmez. Bahane olarak ise bu duruma hazır olmadığını söyler. Murat karakterinin hayalleri yıkılır. Bu durumun sonunda birbirleriyle bir anlaşma yaparlar. Beş yıl sonra yeniden buluşacaklardır ve ikisi de hala bekarsa evleneceklerdir. Duygu, beş yıl sonra geri döner ve hala bekar bir kadındır. Ancak, durum sandığından farklıdır. Her şey bıraktığı gibi kalmamıştır. Murat’ın artık bir sözlüsü olduğu gerçeğiyle yüzleşir. Murat’ın hayatının tam anlamıyla değiştiğini ve başka birinin varlığını gören Duygu, büyük bir şok yaşamıştır. Film teması da genel olarak bu ayrılık konusunun etrafında şekillenmektedir.

Filmin konusunda hangi tür ağırlık kazanmaktadır?

Film konusu bakımından tam bir dramı türü olmaktadır. Birbirini seven iki kişinin aşk hikayelerini, beklentilerini, ayrılıklarını dramatik bir şekilde seyirciye yansıtmıştır. Filmi izleyen birçok kişi gözyaşlarına hakim olamadığını söylemektedir. Filmde dramın yanı sıra, romantizm de önemli bir yer tutmaktadır. İki tür başarılı bir şekilde harmanlanarak seyirciye sunulmuştur.

Acı Tatlı Ekşi İzle

Acı tatlı ekşi zaman zaman televizyon programlarında yayınlanıp aynı zaman farklı dijital platformlarda yayınlanmaktadır sizde bu platformlardan filmi izleyebilirsiniz. Dizi hakkında bilgi sahibi olabilmeniz için sizlere fragmanını paylşıyoruz.

Sizlere bu yazımızda Acı Tatlı Ekşi Filminin oyuncuları konusu ve nasıl izleyebileceğiniz konusunda bilgi vermeye çalıştık sizde düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazarak bizlerle DiziTürkiye ekibi ile paylaşabilirsiniz.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz