Ana Sayfa Oyuncular Sen Çal Kapımı Serkan kimdir? Kerem Bürsin Boyu, Sevgilisi

Sen Çal Kapımı Serkan kimdir? Kerem Bürsin Boyu, Sevgilisi

Yeni aşk dizisi Sen Çal Kapımı Serkan Bolat kimdir ve canlandıran Kerem Bürsin dizileri, sevgilisi ve boyu gibi kişisel bilgiler.

Sen Çal Kapımı Serkan kimdir?

İsim:Kerem Bürsin
Yaşı:4 Haziran 1987
Nereli:İstanbul
Kilosu:75 KG
Boyu:180 cm
Sevgilisi:Bilinmiyor

Hepinizin bildiği gibi kendisi holding yöneticisidir, yani bir iş adamı. İş adamlarının sahip olması gereken tüm özelliklere sahiptir, tabi bazıları yakışıklı değil.

Aldığı doğru kararlar ile işleri büyütmesi bir yana, karakteri biraz serttir. Bu sertlik ne yazık ki ikili ilişkilerde hep bir sorun teşkil etmektedir.

Babasının şirketini büyütmek için acımasız kararlar almak zorunda kalır. Zeki bir iş adamı olma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir.

Kerem Bürsin

Ali Kaan Umut Evi’ne geldiği anda ve sonrasındaki bir süre boyunca duygularını açmakta çok zorlanacak biridir Zeynep (Serçe). Ancak içinde büyük bir sevgi ve umutlanma vardır.

4 Haziran 1987 İstanbul doğumludur. Küçük yaştan beri tiyatro ve rol yapmaya karşı büyük ilgi göstermiştir. Bu durum ergenlik dönemlerinde de devam etmiştir. Durum böyle olunca ailesinden de desteğini alarak bu alanda gelişim göstermeye devam etmiştir.

Daha henüz lise döneminde arkadaşları ile kurmuş olduğu Rock grubu ile Teksas’ta birçok defa konser vererek kendini kanıtlamıştır. Roger Corman tarafından keşfedilmiş başarılı bir oyuncu olma potansiyeli olduğu belirtilmiştir.

Boston Emerson Collage ardından üniversiteyi de bitirdikten sonra Los Angeles’e taşınmıştır. Yer aldığı ilk Türk dizisi Güneşi Beklerken dizisi olmuştur. Elbette birçok tiyatro oyununda bulunduğu gibi yurt dışı çalışmaları da olduğunu belirtelim.

Kerem Bürsin dizileri

  • Güneşi Beklerken (Kerem Sayer)
  • Ulan İstanbul (Yiğit)
  • Şeref Meselesi (Yiğit)
  • Bu Şehir Arkandan Gelecek (Ali Smith)
  • Yaşamayanlar (Dmitry)
  • Muhteşem İkili (Mustafa Kerim Can – MKC)

Dizinin diğer oyuncularına Sen Çal Kapımı Oyuncuları konusundan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz