Ana Sayfa Dizi Özetleri Rıza Esendemir Kimdir? Yaşı ? Boyu ? Sevgilisi ? Best Fm

Rıza Esendemir Kimdir? Yaşı ? Boyu ? Sevgilisi ? Best Fm

rıza esendemir kimdir
rıza esendemir kimdir

Rıza Esendemir, bir dönemin en çok konuşulan isimleri arasındadır. Hem radyoculuk hem de aranjörlük ile uğraşan Rıza Esendemir, Best FM radyo kanalında kendine ait olan bir program sunmaktadır. Hem muhabbeti hem de deneyimi sayesinde radyoculuk alanında en bilinen isimler arasında yer almaktadır.

İsim: Rıza Esendemir
Aslen Nereli: Denizli
Meslek: Radyo
Doğum Tarihi: 19 Mayıs 1979
Yaş: 42
Boy – Kilo: 1.87 – 82kg
Burç: Boğa
İnstagram: @rizaesendemir
Medeni Durum: Bekar (Boşanmış)

Rıza Esendemir Hayatı

Rıza Esendemir, 19 Mayıs 1979 yılında Denizli’de dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlarda radyoculuğa merak salan Rıza Esendemir, 11 yaşındayken radyo programcılığına başlamıştır. 20’li yaşlarına geldiği zaman ise profesyonel bir meslek olarak radyoculuğu seçmiş ve Best FM bünyesinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Bu sayede deneyim ve bilgi seviyesi en yüksek olan radyocular arasında yer almaktadır.

rıza esendemir kimdir
Rıza Esendemir kimdir

Kariyeri boyunca farklı radyo kanallarında eğlence amaçlı programlar yapan Rıza Esendemir, genellikle telefon şakaları yaparak büyük bir ilgi toplamayı başarmıştır. Radyoculuk ciddi bir meslek haline gelince ise İstanbul’a taşınmıştır.

Rıza Esendemir Özel Hayatı

Rıza Esendemir, iki evlilik yapmıştır. İlk evliliğini pek çok ünlü ismin vokalistliğini yapan Yeşim Vatan ile gerçekleştirmiştir. Anlaşmazlıklar sebebiyle 2011 yılında boşanan çiftin 1 kız çocukları bulunmaktadır. Daha sonra ise magazin gündemine oturan bir evlilik gerçekleştiren Rıza Esendemir, ünlü şarkıcı İrem Derici ile nikah masasına oturmuştur. Yalnızca 2 sene evli kalan çift, anlaşmalı şekilde boşanmıştır.

rıza esendemir ve irem derici
Rıza Esendemir ve İrem Derici

Rıza Esendemir, genellikle sakin bir hayat sürmekte ve magazin haberlerine dahil olmamaktadır. Ancak usta radyocu, İrem Derici ile olan evliliği nedeniyle sıkça gündeme gelmiştir. Günümüzde bekar olan Rıza Esendemir, günümüzde aranjörlük ağırlıklı olarak meslek hayatına devam etmektedir.

Rıza Esendemir Başarıları

Rıza Esendemir, pek çok alanda başarıya imza atmıştır. Özellikle genç yaştan beri yapmakta olduğu radyoculukta oldukça başarılı olan Rıza Esendemir, programda tiplemeler, şakalar ve komik muhabbetleri ile sevenlerinden büyük bir ilgi toplamış ve bir dönemin en çok dinlenen radyo programını sunmuştur.

Rıza Esendemir, aranjörlük anlamında da bir programda yer alan fenomenin sözlerini kullanarak remix yapmış ve milyonların hayran kaldığı bir iş sunmuştur. Bu sayede başarısını her geçen gün arttırmaya devam etmiştir.

FAQ

Rıza Esendemir'in ilk evliliğinden olan kızı Eceşan Esendemir'dir. Yeşim Vatan'dan olan çocuğu Eceşan Esendemir şuan da 12 yaşındadır.

Rıza Esendemir, bir dönemin en çok konuşulan isimleri arasındadır. Hem radyoculuk hem de aranjörlük ile uğraşan Rıza Esendemir, Best FM radyo kanalında kendine ait olan bir program sunmaktadır.

Rıza Esendemir ünlü şarkıcı İrem Derici ile evlenmiş 2 yıl sonra ise boşanmıştır.

Rıza Esendemir 19 Mayıs 1979 doğumlu olup 42 yaşındadır.

Rıza Esendemir şuan da Best Fm'de kendi programını sunmaktadır.

Rıza Esendemir iki kere evlilik yapmış olup şuan da bekardır.

Rıza Esendemir iki kere evlenip boşanmıştır şuan da ise bekardır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz