Ana Sayfa Oyuncu Kadrosu Rekabet Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Rekabet Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Rekabet dizisinin yönetmeni, yapımcısı ve senaristi açıklandı! Görevli isimlere ve daha önce yer aldığı işlere beraber bakalım.

Rekabet ile ilgili haberler geldikçe sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sıradaki haberimizde dizinin yönetim ekibinde geçen isimlere birlikte bakacağız.

Rekabet hangi kanalda? Dizi için kesinleşmiş bir kanal haberi henüz bulunmamaktadır.

Rekabet Yönetmeni

Usta yönetmen Ali Bilgin ismi ile karşılaşıyoruz. Dizilerde gösterdiği yönetmenlik performansı çok sevilen Ali Bilgin‘in daha önce hangi projelerde ter döktüğünü görmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ali Bilgin bugüne değin bilindiği kadarı ile 14 projede yönetmen olarak ter dökmüştür. Bunun yanında Avrupa Yakası dizisinde de 127 bölüm boyunca yardımcı yönetmen olarak tecrübesine tecrübe katmıştır.

Yönetmen olarak görev aldığı bazı yakın tarihli yapımlara örnek olarak Kuzgun, Menajerimi Ara, Medcezir ve Ufak Tefek Cinayetler dizileri örnek verilebilir.

Rekabet Yapımcısı

Efsane yapımcı şirket Ay Yapım ile beraberiz. Bu noktada birçok proje için start veren Ay Yapım, dur durak bilmeden bir başka projeye el atıyor. Sırada Rekabet dizisi var.

Peki bilmeyen veya hatırlamak isteyen dostlarımız için Ay Yapım daha önce hangi dizileri bizlere sunmuştu birlikte bakalım.

Çukur, Şahsiyet, Kara Para Aşk, Menajerimi Ara, Kara Sevda, Ezel, İçerde ve Aşk 101 gibi efsane dizilerin yapımcı şirketi olarak karşımızdalar.

Yapımcı koltuğunda gördüğümüz isim ise Kerem Çatay oldu. Kendisi daha önce Alev Alev, Çukur, Menajerimi Ara, Babil ve Aşk 101 gibi dizilerde yapımcı olarak yer almıştı.

Rekabet Senaristi

Senaryo tarafında kalem tutan isim Sema Ergenekon oldu. Tecrübeli isim bugüne kadar 20 projede yazar kadrosunda yer almıştır. 1 sefer yapımcı ve 1 sefer de oyuncu olarak yer almıştı.

Merkalısı için yapımcı olarak yer aldığı proje Kara Yazı dizisi oldu. Oyuncu olarak yer aldığı dizi ise Gülperi oldu. Burada ilk bölümde Bahar karakterine can vermişti.

Ayrıca kendisinin senaryo yazarı olduğu projelere hemen birkaç örnek verelim. Bunlar arasında Gülperi, Siyah Beyaz Aşk, Kara Para Aşk, Karadayı, Lale Devri ve Kavak Yelleri gibi diziler bulunmakta.

Sizce de başarılı bir yönetim kadrosuna sahip değiller mi? Bu konu hakkındaki fikirlerinizi hızlıca DiziTurkiye.Com’da belirtebilirsiniz.

Bu arada Rekabet dizisi tüm oyuncuları hakkında güzel bir liste görmek isterseniz bu yazımıza davetlisiniz: Rekabet Tam Oyuncu Listesi

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz