Ana Sayfa Ramo Ramo Dizisi Ramazan Kimdir? Ekin Koç Dizileri, Boyu, Yaşı

Ramo Dizisi Ramazan Kimdir? Ekin Koç Dizileri, Boyu, Yaşı

Show TV’nin merakla beklenen Ramo dizisi Ramazan kimdir sorusu internette çokça arandı. Ekin Koç dizileri ve boyu ve yaşı.

27 yaşındaki genç oyuncu karıyerinin en önemli dönemlerini yaşayacağı bu dizide başrol oyunculuğunu kaptı. Bakalım bu rolün üstesinden gelebilecek mi? Genç oyuncu 2013 senesinden bu yana gayet aktif bir şekilde dizi hayatına devam etmekte. Yani üstlendiği sorumluluğun üstesinden gelebilecek tecrübeye sahip.

Ramo Dizisi Ramazan Kimdir?

Bildiğiniz üzere dizinin konusu henüz belli değil, fakat bu karakterin az çok kim olacağı belli. Başrol olan Ramo karakteri tahmin edebileceğiniz üzere isimi bir lakap, yani Ramazan isminin kısaltılması, ne kadar uygun bir isim tartışılır.

180 boyu ve etkili fiziği ile dizi içerisinde dikkatli üzerine çeken bir genci canlandıracak. Tabi ki diğer başrol Pelin (Cemre Baysel) ile aralarında bir aşk geçmesi çok alası.

Ekin Koç Kimdir? Hangi Dizilerde Oynadı?

Ekin Koç

Boyu: 180 cm
Kilosu: 67 kg
Yaşı: 27
Doğum Tarihi / Yeri: 21 Haziran 1992 / Antalya

Antalya’da dünyaya gelmiş ve şuanda tam olarak 27 yaşında. Bununla beraber lise döneminde işletme okumuş, yani küçüklükten görülen sanat eğitimi yok. İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme bölümünü kazanarak işletme dalında ilerlemeye devam etmiş.

Oyunculuk ile alakası yok gibi görünse de Akademi 35 Buçuk Sanat Evi’nde sanat eğitimi yani oyunculuk eğitimi almış. Yeteneği ve fiziksel özellikleri ile ön plana çıkan Ekin Koç 2013 yılında ilk dizisinde oynadı. Şuanda ise genç ve halen önünde uzun bir kariyer basamağı var, bakalım ilerleyen zamanlarda hangi projelerde yer alacak.

  • Sana Bir Sır Vereceğim (Tilki) 2013
  • Benim Adım Gültepe (Seyfi) 2014
  • Muhteşem Yüzyıl Kösem (1.Ahmed) 2015-2017
  • Hayat Sırları (Burak Özer) 2017
  • 7 Yüz (Kaan) 2018
  • Bozkır (Nuri Pamir) 2019
  • Ramo (Ramazan) 2019-2020 yayınlanacak.

Tecrübeli oyuncu kariyerinde gayet güzel projelerde yer almış. Son zamanlarda tam olarak istediği dizilerde oynayamasa da, Ramo dizisi ile yıldızı parlayabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz