Ana Sayfa Oyuncular Ramo Mazhar Kimdir? Mehmet Yılmaz Ak Yaşı, Boyu

Ramo Mazhar Kimdir? Mehmet Yılmaz Ak Yaşı, Boyu

Başarılı oyuncu Ramo dizisinde Mazhar kimdir ve canlandıran Mehmet Yılmaz Ak, Mehmet Yılmaz Ak eşi, Mehmet Yılmaz Ak boyu, Mehmet Yılmaz Ak dizileri, Mehmet Yılmaz Ak nereli ve Mehmet Yılmaz Ak yaşı gibi bilgileri sunduk.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca dizi içinde nasıl bir karakter olduğunu, dizide neleri etkilediği ile alakalı çeşitli ipuçları da görebilirsiniz. İyi keyifler!

 

Ramo Mazhar Kimdir?

Canlandıran: Mehmet Yılmaz Ak
Yaşı: 8 Şubat 1986
Nereli: Diyarbakır
Kilosu: 75 kg
Boyu: 1.77 m
Sevgilisi, Eşi

Ramo ile Cihangir arasında oldukça farklı bir cephede savaş açılıyor. Burada Mazhar Aslan devreye giriyor. Kendisinin en önemli özelliği gizli olması.

Gizliliğe çok önem verir. Titiz bir yapısı vardır. Neredeyse paranoya seviyesinde gizlilik duygularına kapılmıştır. Cihangir ile arasında bir savaş vardır. Bu da onu oldukça Ramo için oldukça değerli kılmaktadır.

 

Mehmet Yılmaz Ak kimdir?

8 Şubat 1986 Dıyarbakır doğumludur. Eğitimini Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nü başarı ile bitirerek elde etmiştir. Burada devamlı tiyatro oyunlarında yer almıştır.

Üniversite’den sonra da tiyatro oyunlarında yer almayı sürdürmüştür. Kameraönü oyunculuk ve temel oyunculuk alanında eğitimlerini tamamlamıştır. Özellikle 2013-2014 yıllarından bugüne aktif şekilde projelerde yer almaktadır.

İlk profesyonel dizi oyunculuğu deneyimini Ben De Özledim dizisinde oynayarak elde etmiştir. Ardından Unutursam Fısılda isimli 2014 filmde rol almıştır. Yalan Dünya dizisinde konuk oyuncu olarak bulundu.

 

İçerde dizisinde Yaşar karakteri ile 6 bölüm izlemiştik. Sonrasında Birkaç filmde daha rol almıştır. Dudullu Postası dizisinde 13 bölüm oynamış, Çukur dizisinde Ersoy isimli karaktere de 13 bölüm hayat vermiştir.

 

Halka dizisinde Çağatay Erkmen karakterini ise 14 bölüm oynamıştı. Ayrıca Hakan: Muhafız dizisinde Tekin karakterini oynamıştı.

Son zamanlarda Ramo dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Mazhar rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

 

Mehmet Yılmaz Ak Dizileri

  • Ramo
  • Kurşun
  • Halka
  • Çukur
  • Dudullu Postası
  • İçerde
  • Yalan Dünya
  • Ben De Özledim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz