Ana Sayfa Oyuncular Maria ile Mustafa Şahin Kimdir? Haki Biçici Dizileri, Yaşı

Maria ile Mustafa Şahin Kimdir? Haki Biçici Dizileri, Yaşı

Karizmatik oyuncu Maria ile Mustafa Şahin Kimdir ve canlandıran Haki Biçici eşi, yaşı ve oynadığı diziler gibi diğer ayrıntılar.

Maria ile Mustafa Şahin Kimdir?

Canlandıran:Haki Biçici
Yaşı:6 Ağustos 1984
Nereli:Ankara
Kilosu:73 KG
Boyu:1.80 m
Sevgilisi, EşiDerya Karadaş, Eşi.

Mustafa‘nın abisi olan karakterimiz ne yazık ki kardeşini kıskanmaktadır. Bazı konularda pasif ve beceriksiz olduğunu için, büyük kardeş olmasına rağmen küçük kardeş gibi muamele görmektedir.

Bu durum onu oldukça rahatsız etmektedir ve bu yüzden aile içi sorunlar meydana gelir. Fakat eşi ve çocuklarını çok sever, yani kötü biri değildir, sadece biraz kıskanç ve babası gözünde iyi görünmek isteyen biridir.

Haki Biçici kimdir?

Derya Karadaş ile evli olan sempatik oyuncu 1984 yılında Ankara’da doğmuştur. Fiziği ve surat ifadesi ile komik rollere çok yakışmaktadır, fakat aynı zamanda ciddi rollerde de başarılı olmuştur.

İlk rolü 2006 yılındaki Kadın Severse adlı televizyon serisinde olmuştur. Yani kariyerinin başlangıcına 2006 yılı diyebiliriz.

Özellikle Hanımın Çiftliği dizisinde 70 bölüm yer alması hem onun tanınmasına büyük etkisi olmuş hem de onun için iyi bir tecrübe olmuştur. O günden bu yana toplamda 17 yapımda rol almıştır.

Haki Biçici Dizileri

  • Yalan Dünya
  • Firar
  • Hanımın Çiftliği
  • Dantel
  • Emret Komutanım
  • Kadın Severse

Diğer oyuncular için Maria ile Mustafa Oyuncuları konumuza gidebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz